1,300.00

Praca w Holandii dla pracowników produkcji Tilburg 26 luty 2016

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Tilburg
  • Znajomość języka: Dobra znajomość języka
  • Zakwaterowanie: Pomoc przy znalezieniu zakwaterowania
  • Data rozpoczęcia pracy: 26.02.2016
  • Długość umowy: tymczasowa
  • Opublikowany: 3 lutego 2016 01:29

Agencja pracy za granicą na chwilę obecną ogłasza rekrutację dla pracowników produkcji chętnych do podjęcia pracy w Holandii na terenie Tilburga od 26-go lutego 2016.

T&S Group to Agencja Pośrednictwa Pracy z wieloletnim doświadczeniem (posiada certyfikat: KRAZ 3745).Firma specjalizuje się w pośrednictwie pracy za granicą, głównie na terenie Holandii, a jej centrala mieści się w Opolu. To znany i ceniony lider na holenderskim rynku pracy.

Opis stanowiska:
praca jako pracownik produkcyjny w jednym z zakładów pracy na terenie Holandii ( okolice Waalwijk-Tilburg)
proste prace magazynowe,
praca na produkcji (produkcja, pakowanie artykułów spożywczych i przemysłowych), w ogrodnictwie i różnego rodzaju magazynach,
praca przy rozładunku/załadunku towarów, etc.
gwarancja 30 godzin/tygodniowo w pierwszych 13 tygodniach pracy (po spełnieniu warunków określonych przez pracodawcę)

Wymagania:
dyspozycyjność na okres minimum.13 tygodni – konieczne
znajomość języka angielskiego lub niemieckiego w stopniu komuniaktywnym,
prawo jazdy kat. B. mile widziane,
gotowość podjęcia oferowanych prac w różnych zakładach,
gotowość podjęcia pracy w nadgodzinach,

Oferujemy:
pracę w renomowanej firmie z możliwością rozwoju zawodowego
możliwość długoterminowej współpracy
Dobre wynagrodzenie z perspektywą podwyżki,
Możliwość odpłatnego korzystania z zaproponowanych przez Agencję Pracy w Holandii:
zakwaterowania, ubezpieczenia, transportu lokalnego

Dodatkowe Informacje: W procesie rekrutacji wezmą udział aplikacje przesłane za pomocą formularza na stronie www.tnsgroup.pl (http://tnsgroup.es-candidate.com/pl/jobs/description/0/222920/0) oraz spełniające wymagane kryteria.

ID ogłoszenia: 55456b1e775c1c01

ilość wszystkich wyświetleń: 1646, dzisiaj: 3