do ustalenia

Praca w Holandii na magazynie przy pakowaniu bez języka Waalwijk

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Waalwijk
  • Długość umowy: 6 miesięcy
  • Opublikowany: 31 marca 2015 02:01

Magazyn z Waalwijk szuka Polaków bez znajomości języka holenderskiego. Praca w Holandii dla magazyniera za granicą przy zbieraniu zamówień i sortowaniu paczek. Od pracowników wymagamy dobrej znajomości języka angielskiego.

Stanowisko: pracownik magazynowy
Lokalizacja: Holandia, Waalwijk
Wynagrodzenie: do ustalenia

Zadania:
Prace na magazynowe, w których należy zbierać zamówienia, sortować je, a następnie pakować i przygotowywać do wysyłki. Pracownik będzie obsługiwać skaner ręczny.

Wymagania:
– dobra znajomość języka angielskiego
– zaangażowanie w wykonywane zadania
– gotowość do wyjazdu na pół roku
– wytrzymałość fizyczna
– szybkość zapamiętywania
– dobre zorganizowanie
– samodzielność, wytrwałość, punktualność

Oferujemy:
– podpisanie umowy tymczasowej
– dobre wynagrodzenie wypłacane w ustalonym terminie
– na miejscu pomoc rezydentów
– miejsce do zamieszkania
– zapewniamy transport do pracy
– każdemu pracownikowi przysługuję ubezpieczenie

Aplikacja:

Zgłoszenia przyjmujemy pod adresem mailowym: [ogłoszenie nieaktualne]

ID ogłoszenia: 305519dae61eb16