od 330€ netto/tyg.

Praca w Holandii na produkcji od zaraz jako pracownik piekarni, Doetinchem

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Doetinchem
  • Znajomość języka: Podstawowa znajomość języka
  • Długość umowy: rok
  • Opublikowany: 23 maja 2023 00:03

Piekarnia z Doetinchem poszukuje od zaraz kandydatów do podjęcia pracy w Holandii na produkcji pieczywa. Zatrudnienie z podstawową znajomością języka angielskiego będzie możliwe.

Opis stanowiska
Chcesz pracować w nowoczesnej firmie piekarniczej, w której uzyskasz całą przestrzeń do dalszego rozwoju swojej wiedzy piekarniczej i zawodowej? Chcielibyśmy Cię poznać!
• praca z produktem według ustalonych receptur,
• monitorowanie procesu wypieku iw razie potrzeby dokonywanie korekt w taki sposób, aby zagwarantować jakość i optymalny przebieg procesu produkcyjnego
• opróżnianie pieców piekarniczych , sprawdzanie smaku, zapachu, koloru i kształtu produktu końcowego oraz wykańczanie pieczywa tradycyjnymi metodami
• pakowanie pieczywa w foliowe opakowania
• pakowanie pieczywa do skrzynek
• praca przy wyrabianiu ciasta
• praca na expedycji przy pakowaniu większych zamówień
• druga sekcja pracowników to pracownicy sprzątający kuchnie, maszyny, łazienki (oddzielne stanowisko pracy)

Wymagania
• doświadczenie na podobnym stanowisku lub chęć do przyuczenia
• motywacja do pracy, samodzielność, dokładność, dobra organizacja pracy
• zdolności manualne potrzebne do wykonywania różnych prac produkcyjnych
• odpowiedzialność, umiejętność pracy zespołowej
• inicjatywa i zaangażowanie w pracę

Warunki pracy
• praca zmianowa od poniedziałku do niedzieli
• grafik pracy ustalany z tygodniowym wyprzedzeniem
• praca w ciepłych warunkach i ładnym zapachu

Zakwaterowanie i ubezpieczenie
• zakwaterowanie €100.00 tygodniowo
• ubezpieczenie €33.46 tygodniowo
• zakwaterowanie w hotelach lub bungalach (pokoje max. 2 osobowe)
• hotele i bungale posiadają bardzo wysoki standard

Wynagrodzenie
• wynagrodzenie : €12.49 brutto/h ( €330 .00 – €380.00 netto/tydzień)
• wynagrodzenie dla osób pracujących przy pieczeniu ciasta bezglutenowego +134%

agnieszkasypek0@gmail.com

ID ogłoszenia: 169646a01cd5ebbe

ilość wszystkich wyświetleń: 56, dzisiaj: 1