do uzgodnienia

Od zaraz praca w Holandii produkcja-pakowanie ciastek z językiem angielskim Beek en Donk

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Beek en Donk
  • Znajomość języka: Wymagany inny język niż urzędowy
  • Opublikowany: 27 marca 2017 02:05

Aktualnie poszukujemy chętnych do odjęcia pracy w Holandii na produkcji przy pakowaniu ciastek. Oferta od zaraz ze znajomością języka angielskiego w z Beek en Donk .

Stanowisko: Pracownik produkcyjny – pakowacz
Lokalizacja: Beek en Donk, Holandia
Zarobki: do ustalenia

Zakres obowiązków:

  • zatrudnienie odbywa się w fabryce spożywczej na produkcji ciastek
  • pracownik będzie zajmował się kontrolą jakości oraz pakowaniem ciastek
  • zadania wykonywane będą na linii produkcyjnej

Oczekiwania:

  • komunikatywna znajomość języka angielskiego – warunek obowiązkowy
  • zmotywowanie
  • zręczność
  • atutem będzie posiadanie prawa jazdy kat.B
  • mile widziana gotowość do podjęcia pracy w Holandii na dłużej
  • bardzo dobra kondycja fizyczna
  • umiejętność pracy w zespole, bezkonfliktowość

Zapewniamy:

  • uczciwe wynagrodzenie i konkurencyjne stawki
  • zamieszkanie zorganizowane w domkach
  • przejazdy do pracy
  • wsparcie przy sprawach urzędowych
  • opieka koordynatora na miejscu
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji

Aplikacja:
Osoby zainteresowane powyższą ofertą, zapraszamy do wysyłania zgłoszeń z załączeniem dokumentów aplikacyjnych, na adres:

  • a.czajkowska@beetsma.pl

źródło: http://praca.gratka.pl/oferta/pracownik-produkcji-pakowanie-ciastek-3691839.html

ID ogłoszenia: 52858d6ecdc691b7

ilość wszystkich wyświetleń: 1674, dzisiaj: 1