8,80 euro brutto/h

Praca w Holandii na produkcji pakowanie serów bez znajomości języka Almere

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Almere
  • Opublikowany: 27 stycznia 2016 23:27

Oferujemy zatrudnienie w Almere na produkcji przy pakowaniu serów na linii produkcyjnej. Ogłoszenie pracy w Holandii dla Polaków bez znajomości języka holenderskiego.

Stanowisko: Pracownik na produkcji serów

Numer referencyjny: H/108

Miasto: Almere, Holandia

Wynagrodzenie: 8,80 euro brutto na godzinę

Opis stanowiska pracy:

  • Osoba zatrudniona będzie zajmowała się przenoszeniem sera na taśmę produkcyjną. Inne zadania to pakowanie sera w kartony. Praca z użyciem urządzeń do ważenia. Pracownik może zostać przydzielony do prac związanych z wkładaniem plastrów sera do pudełek.

Wymagania:

  • doświadczenie zdobyte w branży produkcyjnej
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • zorganizowanie, pracowitość
  • przykładanie się do zadań

Zapewniamy:

  • stabilne zatrudnienie
  • raz w tygodniu przelewanie wynagrodzenia na kontro pracownika
  • dodatki i premie
  • przejazdy wewnętrzne
  • zatrudnienie głównie dla absolwentów szkół oraz osób ze statusem ucznia/studenta
  • wysokie zarobki
  • zorganizowane odpłatne zakwaterowanie
  • pomoc polskiego koordynatora

Aplikacja:
Drodzy kandydaci, wszystkich zainteresowanych zapraszamy do rejestracji poprzez stronę:

ID ogłoszenia: 76256a6298715314