do uzgodnienia

Praca w Holandii na produkcji rowerów od zaraz z językiem angielskim

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Holandia
  • Znajomość języka: Wymagany inny język niż urzędowy
  • Długość umowy: na dłużej
  • Opublikowany: 27 października 2016 03:48

Poszukujemy pracowników na produkcję przy montażu części rowerowych. Ogłoszenie aktualnej pracy w Holandii od zaraz dla osób ze znajomością języka angielskiego.

Stanowisko: Pracownik produkcyjny przy montażu rowerów
Miejsce: Holandia
Zarobki: do ustalenia
Termin: od zaraz

Opis stanowiska pracy:

  • różnego rodzaju prace produkcyjne, przydzielane w związku z aktualnym największym zapotrzebowaniem
  • pracownik będzie odpowiedzialny za składanie elementów rowerowych, jak np: kół, hamulców, itp
  • obowiązkiem będzie montaż kabli hamulcowych w ramach

Oczekiwania:

  • duża motywacja do podjęcia tego typu pracy produkcyjnej
  • zręczność
  • zdolności techniczne
  • przykładanie się do powierzonych zadań
  • odpowiedzialność
  • sprawność manualna
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego

Zapewniamy:

  • zorganizowanie zamieszkania na miejscu
  • przejazdy do pracy
  • zatrudnienie na dłużej – przynajmniej rok z możliwością przedłużenia
  • opiekę polskojęzycznego koordynatora
  • zatrudnienie na pełny etat

Aplikacja:
Osoby zainteresowane powyższą ofertą pracy, prosimy o przesyłanie zgłoszeń poprzez poniżej podany formularz:

źródło: http://praca-holandia24.pl/ogloszenia/oferta-pracy-w-holandii-od-zaraz-na-produkcji-rowerow-bez-znajomosci-jezyka/

ID ogłoszenia: 4465810bb035664e

ilość wszystkich wyświetleń: 1599, dzisiaj: 1

1 odpowiedź na “Praca w Holandii na produkcji rowerów od zaraz z językiem angielskim”

  1. Zgłaszam swój akces : mail. czeslaw.wilczynsk@gmail.com