0

Praca w Holandii na terenie Musselkanaal przy produkcji palet drewnianych

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Moerdijk
  • Opublikowany: 5 marca 2017 00:41

Od zaraz poszukiwani pracownicy produkcji do podjęcia legalnej pracy w Holandii przy wytwarzaniu drewnianych palet transportowych w Musselkanaal. Pracodawca oczekuje dobrej znajomości języka angielskiego lub niemieckiego.

OPIS STANOWISKA:
Poszukujemy osoby z doświadczeniem w pracy przy produkcji palet.
Osoba zatrudniona na ww. stanowisku będzie odpowiedzialna za prace związane z produkcją palet (przycinanie, montaż, obsługa pistoletu do gwoździ, przygotowywanie do transportu).

WYMAGANIA:
-Doświadczenie i umiejętności techniczne
-Mile widziana umiejętność obsługi pistoletu do drewna
-Dobra znajomość języka angielskiego lub niemieckiego
-Dyspozycyjność na dłuższy okres czasu
-Mile widziane prawo jazdy kat. B

OFERUJEMY:
-Atrakcyjne wynagrodzenie
-Transport z Polski do Holandii oraz z miejsca zakwaterowanie do zakładu pracy
-Zakwaterowanie
-Obsługę kadrowo-administracyjną

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie aplikacji na adres mailowy: praca@sbaeuro.pl z dopiskiem PRODUKCJA PALET.
KRAZ 520

ID ogłoszenia: 62158b7f9661ed96

ilość wszystkich wyświetleń: 1206, dzisiaj: 1