do uzgodnienia

Praca w Holandii od zaraz na magazynie bez znajomości języka Tilburg 2017

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Tilburg
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Długość umowy: na dłużej
  • Opublikowany: 12 stycznia 2017 03:13

Oferujemy zatrudnienie w Tilburgu na magazynie hurtowni z artykułami dla zwierząt. Ogłoszenie pracy w Holandii od zaraz dla osób bez znajomości języka holenderskiego.

Stanowisko: Pracownik magazynu
Numer referencyjny: RHE/10/2016
Miejsce zatrudnienia: Tilburg, Holandia
Rozpoczęcie: od zaraz
Pensja: do ustalenia

Zakres obowiązków:

  • zatrudnienie na magazynie hurtowni karmy oraz suplementów dla zwierząt
  • osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za zbieranie zamówień oraz przygotowywanie ich do wysyłki
  • pracownik będzie odpowiedzialny za rozładunek i załadunek kontenerów
  • praca z użyciem skanera i wózka elektrycznego

Oczekiwania:

  • doskonała sprawność fizyczna
  • mile widziane doświadczenie w pracy magazyniera
  • atutem będzie posiadanie prawa jazdy kat.B
  • minimum podstawowa znajomość języka angielskiego

Zapewniamy:

  • wsparcie koordynatora polskiego pochodzenia
  • opcja płatnego ubezpieczenia
  • płatne zamieszkanie na miejscu
  • holenderską umowę o pracę
  • atrakcyjne wynagrodzenie wypłacane na czas

Aplikacja:
Osoby zainteresowane powyższym ogłoszeniem zapraszamy do wysyłania zgłoszeń na adres:

  • m.ribelles@pran.eu

prosimy nie zapomnieć o załączeniu numeru referencyjnego w tytule!

źródło: http://praca-holandia24.pl/ogloszenia/bez-znajomosci-jezyka-dam-prace-prace-w-holandii-na-magazynie-od-zaraz-tilburg/

ID ogłoszenia: 65558766032b0467

1 odpowiedź na “Praca w Holandii od zaraz na magazynie bez znajomości języka Tilburg 2017”

  1. bartekgdansk na 2 lutego 2017 @ 15:37

    Witam jestem zainteresowany wraz z kolegą jestem gotowy w każdej chwili na wyjazd od razu byśmy się spakowali proszę zadzwonić na mój numer telefonu – 506-367-963