12,20 € brutto/h

Praca w Holandii od zaraz na magazynie z biżuterią bez znajomości języka Amsterdam

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Amsterdam
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Długość umowy: do Bożego Narodzenia 2020
  • Opublikowany: 8 sierpnia 2020 19:34

Na magazynie z biżuterią i zegarkami potrzebne od zaraz osoby do pracy w Holandii. Zatrudnienie w Amsterdamie bez języka dla magazynierów z zakwaterowaniem, które będzie zorganizowane przez pracodawcę odpłatnie.

Stanowisko: magazynier.

Lokalizacja: Amsterdam.

Wynagrodzenie: 12,20 € brutto na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • zbieranie różnych części prezentów w jeden zestaw;
  • do obowiązków będzie należało pakowanie prezentów do pudełek zgodnie z wytycznymi;
  • kontrolowanie zestawów prezentowych;
  • dbanie o porządek w miejscu pracy.

Wymagania:

  • dokładność i precyzja;
  • nie jest wymagany j. holenderski, ale potrzebna jest dobra znajomość języka angielskiego;
  • samodzielność;
  • bardzo dobra organizacja.

Oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie + dodatki za pracę w weekendy i święta;
  • dodatek wakacyjny 8% dochodów brutto, a także urlopowy 10,89% dochodów brutto, które będą naliczane od godzin podstawowych;
  • stabilne zatrudnienie;
  • legalną pracę;
  • holenderskie warunki zatrudnienia;
  • wynagrodzenie płatne raz w tygodniu na rachunek walutowy w Polsce;
  • możliwość skorzystania z profilu pracownika online z dostępem do dokumentów;
  • wsparcie przy formalnościach;
  • opiekę koordynatorów;
  • odpłatne zakwaterowanie i ubezpieczenie zdrowotne;
  • pracę do świąt Bożego Narodzenia;
  • rozliczenia podatkowe, dzięki którym odzyska się nadpłacony podatek.

Aplikacja:

Zgłoszenia można wysyłać poprzez formularz na stronie:

Źródło: http://praca-holandia24.pl/ogloszenia/na-magazynie-z-bizuteria-zegarkami-bez-jezyka-oferta-pracy-w-holandii-od-zaraz-amsterdam/

ID ogłoszenia: 3565f297794e92ae