11.88 euro/h

Praca w Holandii od zaraz na magazynie z językiem angielskim w Eindhoven

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Eindhoven lub Kampen
  • Znajomość języka: Podstawowa znajomość języka
  • Zakwaterowanie: Pomoc przy znalezieniu zakwaterowania
  • Data rozpoczęcia pracy: Nie podano
  • Długość umowy: Nie podano
  • Opublikowany: 7 września 2021 01:09

W rejonie Eindhoven od zaraz z podstawową znajomością języka angielskiego oferta pracy w Holandii na magazynie przy zbieraniu zamówień z pomocą skanera ręcznego.

Szukasz sprawdzonej pracy w międzynarodowej firmie? Z nami znajdziesz zatrudnienie w magazynie jednej z wiodących firm logistycznych na świecie! Nie czekaj dłużej – zobacz, co możesz zyskać.

Miejsce pracy: Eindhoven lub Kampen (Holandia)

GWARANTOWANE GODZINY PRACY NA KAŻDYM KONTRAKCIE

Co oferujemy:
-Pracę na pełen etat (pn-pt) na dwie zmiany: 6-15 i 15-24
-Atrakcyjną stawkę godzinową 11.88 euro/h bez wiekówki
-Dodatki płacowe (po 18:00 130% stawki podstawowej, w soboty 150%, niedziele 200%)
-Zakwaterowanie – jeśli potrzebujesz
-Zorganizowany transport do/z pracy lub zwrot kosztów dojazdu
-Ubezpieczenie pracownicze i dostęp do opieki zdrowotnej
-Szkolenie z obsługi wózka widłowego
-Dostęp do stołówki z tanimi obiadami
-Telefoniczną pomoc 24/7 – Operations Service Center
-Umowę o pracę tymczasową
-Minimum formalności (możliwość elektronicznego podpisania umowy)
-Aplikację myOTTO z planem pracy, paskami wypłat i FAQ
-Dostęp do kursów językowych, szkoleń online oraz innych projektów dla naszych pracowników np. Fit@OTTO czy Happy OTTO Wish!

Twoje zadania:
-praca ze skanerem
-zbieranie zamówień
-pakowanie
-załadunek ciężarówek
-sortowanie paczek
-kontrola jakości

Wymagania:
-Prawo jazdy mile widziane
-Znajomość angielskiego, niemieckiego lub niderlandzkiego
-Podstawowa umiejętność obsługi komputera, znajomość Excela i Worda

Od tej pracy dzieli cię tylko jedna rozmowa telefoniczna. Nie czekaj i zadzwoń do naszego biura 71 889 83 70 lub wyślij CV na adres:

pracuj@ottopraca.eu

Chcemy żebyś wiedział, że Administratorem Danych Osobowych jest OTTO Work Force Recruitment Sp. z o.o. Ul. Szwedzka 5, Bielany Wrocławskie, 55-040 Kobierzyce, KRS 0000365511, NIP 8961508583, REGON 021351810, KRAZ 23365. Twoje dane będą przetwarzane przez Administratora Danych Osobowych dla potrzeb rekrutacji, tj. w procesie wyszukiwania odpowiednich kandydatów do zatrudnienia lub zarekomendowania ich naszym klientom. Pełna treść obowiązku informacyjnego znajduje się na stronie OTTO.

ID ogłoszenia: 4316132024f30023

ilość wszystkich wyświetleń: 466, dzisiaj: 1