1770 euro netto/mc

Praca w Holandii 2017 od zaraz na produkcji części samochodowych bez języka Born

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Born
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Długość umowy: na dłużej
  • Opublikowany: 13 marca 2017 01:06

Oferujemy zatrudnienie 2017 w fabryce z Born na produkcji części samochodowych. Ogłoszenie pracy w Holandii od zaraz dla Polaków bez znajomości języka niderlandzkiego.

Stanowisko: Pracownik na produkcji
Zarobki: 1770 euro netto miesięcznie
Start: od zaraz
Miejsce zatrudnienia: Born, Holandia

Zakres zadań:

  • na początek 2 tygodniowe przeszkolenie, które organizowane jest w Żarach
  • pracownik będzie odpowiedzialny za obsługę linii produkcyjnej w fabryce zajmującej się wytwarzaniem części samochodowych
  • przeprowadzanie kontroli jakości
  • pakowanie gotowych wyrobów

Oczekiwania:

  • umiejętność swobodnego porozumiewania się w języku angielskim
  • udokumentowane doświadczenie
  • możliwość przyjechania swoim samochodem

Zapewniamy:

  • możliwość wypracowywania nadgodzin
  • pełny wymiar godziny
  • darmowe zamieszkanie zorganizowane na miejscu
  • wsparcie na miejscu
  • bardzo dobre zarobki wypłacane zawsze terminowo
  • stabilne warunki zatrudnienia
  • pracodawca odprowadza składkę w ZUS od 4055 zł brutto

Aplikacja:

Osoby zainteresowane powyższą ofertą, zapraszamy do wysyłania zgłoszeń na poniższy adres:

  • praca.niemcy@workexpress.pl

W nagłówku wiadomości prosimy o wpisanie: PRACOWNIK PRODUKCJI – HOLANDIA

źródło: http://praca-holandia24.pl/ogloszenia/od-zaraz-oferta-pracy-w-holandii-bez-jezyka-born-na-produkcji-z-branzy-motoryzacyjnej/

ID ogłoszenia: 17458c5805173cd9

ilość wszystkich wyświetleń: 2724, dzisiaj: 1