do ustalenia

Praca w Holandii od zaraz na produkcji napojów bez znajomości języka Ter Aar

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Ter Aar
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 5 czerwca 2017 01:58

Pilnie poszukujemy osoby do podjęcia pracy w Holandii na produkcji napojów. Zatrudnienie od zaraz w Ter Aar dla Polaków bez znajomości języka holenderskiego.

Stanowisko: Pracownik produkcyjny
Miasto: Ter Aar, Holandia
Pensja: do uzgodnienia
Rozpoczęcie zatrudnienia: od zaraz

Obowiązki:

  • osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za pracę w zakładzie produkcyjnym, zajmującym się wytwarzaniem syropów, soków oraz napojów
  • pracownik zajmuje się ponownym pakowaniem butelek
  • zadania wykonywane będą przy linii produkcyjnej

Oczekiwania:

  • chęć podnoszenia kwalifikacji
  • dyspozycyjność od zaraz
  • mile widziane prawo jazdy kat.B
  • znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym swobodną komunikację jest warunkiem obowiązkowym
  • bardzo dobra kondycja fizyczna

Oferujemy:

  • możliwość korzystania na miejscu z odpłatnego ubezpieczenia i zamieszkania
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • stabilne warunki zatrudnienia
  • współpracę długoterminową

Aplikacja:
Osoby zainteresowane powyższą ofertą prosimy o przesłanie wiadomości e-mail zatytułowanej: SOKI

adres kontaktowy: d.grzywna@pran.eu

źródło: http://praca-holandia24.pl/ogloszenia/od-zaraz-holandia-praca-bez-znajomosci-jezyka-na-produkcji-napojow-ter-aar/

ID ogłoszenia: 5235931d39d43bd8

ilość wszystkich wyświetleń: 238, dzisiaj: 4