do uzgodnienia

Praca w Holandii od zaraz na produkcji opakowań bez języka Eindhoven 2018

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Eindhoven
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 10 maja 2018 00:59

Atrakcyjna propozycja podjęcia pracy w Holandii 2018 od zaraz na produkcji opakowań. Zatrudnienie dla chętnych bez znajomości języka holenderskiego w Eindhoven. Zakwaterowanie zapewnione jest za darmo na dwa pierwsze tygodnie pobytu.

Stanowisko: Pracownik produkcji opakowań

Liczba miejsc do obsadzenia:

Rozpoczęcie: od zaraz

Miasto: Eindhoven, Holandia

Pensja: do uzgodnienia

Opis stanowiska:

  • pracownik będzie odpowiedzialny za wykonywanie zadań produkcyjnych związanych z wytwarzaenim opakowań z drewna, kauczuki itp.
  • pakowanie gotowych produktów
  • dbanie o porządek w miejscu pracy

Oczekiwania:

  • znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym
  • gotowość do pracy również w weekendy
  • czynne prawo jazdy będzie dodatkowym atutem
  • możliwość pracy w różnych firmach
  • opcja pracy w godzinach nadliczbowych

Zapewniamy:

  • gwarantowana liczba godzin do przepracowania
  • wysokie wynagrodzenie z opcją otrzymania podwyżki
  • bezpłatne zamieszkanie na 2 pierwsze tygodnie zatrudnienia
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji
  • opcja podjęcia zatrudnienia na dłużej
  • dla chętnych możliwość skorzystania z płatnego ubezpieczenia pracowniczego, zamieszkania i przejazdów lokalnych

Aplikacja:
Szanowni zainteresowani, prosimy o przesłanie zgłoszenia za pośrednictwem poniższej strony:

ID ogłoszenia: 2645af1e03b9201c

ilość wszystkich wyświetleń: 1334, dzisiaj: 1