do uzgodnienia

Praca w Holandii od zaraz produkcja-pakowanie sera bez znajomości języka Lopik

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Lopik
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 19 lutego 2018 00:34

Aktualnie poszukujemy osób bez znajomości języka holenderskiego na produkcji nabiału przy pakowaniu sera. Holandia praca w Lopik do podjęcia od zaraz z zakwaterowaniem dla osób z komunikatywną znajomością języka angielskiego.

Stanowisko: Pakowacz sera

Rozpoczęcie: od zaraz

Pensja: do uzgodnienia

Lokalizacja: Lopik, Holandia

Zakres zadań:

  • praca w zakładzie na produkcji nabiału
  • obowiązkiem osoby, która podejmie tę pracę w Holandii będzie głównie pakowanie sera przy taśmie
  • ponadto pracownik będzie odpowiedzialny za przygotowywanie towaru do wysyłki

Oczekiwania:

  • konieczność przestrzegania zasad BHP
  • chęć podjęcia długotrwałego zatrudnienia w Holandii – nie szukamy pracowników tymczasowych
  • zaangażowanie
  • znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym
  • dostępność od zaraz
  • możliwość pracy w godzinach nadliczbowych jeżeli będzie taka konieczność

Oferujemy:

  • wysokie zarobki wypłacane terminowo
  • możliwość skorzystania z płatnego zamieszkania
  • płatne zamieszkanie
  • ubezpieczenie pracownicze
  • opcja podjęcia długotrwałego zatrudnienia w Holandii
  • opcja wyrabiania nadgodzin

Aplikacja:

Zapraszamy zainteresowanych do przesyłania zgłoszeń poprzez poniższą stronę internetową:

ID ogłoszenia: 7715a8947d1da488