d/uzg

Praca w Holandii od zaraz także dla par przy sortowaniu-pakowaniu owoców i warzyw Eindhoven lub Venlo

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Venlo (Holandia)
  • Długość umowy: umowa agencyjna
  • Opublikowany: 5 września 2019 01:28

M.in. w rejonie Eindhoven od zaraz dostępna także dla par ciekawa praca w Holandii bez znajomości języka przy sortowaniu-pakowaniu owoców oraz warzyw na linii produkcyjnej.

Agencja Pracy Czasowej Jupiterposzukuje nowych pracowników na stanowisko

Pracownik produkcyjny (pary również mile widziane)

Miejsce pracy: Venlo lub Eindhoven
Rozpoczęcie pracy: Praca od zaraz

Zakres obowiązków:
– sortowanie i pakowanie owoców, warzyw lub cytrusów na taśmie produkcyjnej
– ważenie produktów do pojemniczków
– stickerowanie produktów
– inne prace produkcyjno-magazynowe zlecone przez Pracodawcę

Wymagania:
– umiejetnosc pracy w zespole
– dyspozycyjnosc do pracy na dłuzszy okres czasu

Oferujemy:
– Stawkę godzinową od 10.19€ brutto
– Zakwaterowanie (płatne max 85 euro tygodniowo, nie licząc ulgi podatkowej ET)
– Dla osób które nie ukończyły 20 lat oferujemy darmowe mieszkania.
– Całodobową opiekę Polskich konsultantów
– Bezpłatną pomoc przy wyrobieniu numeru sofii
– Pracę w renomowanej i stabilnej firmie przez długi okres czasu
– Wynagrodzenie w systemie tygodniowym
– Darmowy transport do pracy ( tylko i wyłącznie służbowym autem)
– Możliwość pracy także dla par
– Ubezpieczenie zdrowotne
– Dodatki urlopowe i wakacyjne

Rekrutacja:
Bardzo proszę o wyslanie swojego CV na adres s.sadowska@jupiterpolska.pl w tytule wpisując Produkcja owoców i warzyw lub tez proszę o kontakt telefoniczny pod numerem telefonu
+48 517 493 205 Sandra Sadowska

W aplikacji prosimy umieścić następującą klauzulę: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 r. o och.)

ID ogłoszenia: 4825d6e204dc15e5