do uzgodnienia

Praca w Holandii od zaraz Venlo bez znajomości języka przy pakowaniu owoców

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Venlo
  • Opublikowany: 23 października 2016 20:53

Możliwość podjęcia pracy w Holandii dla osób bez znajomości języka przy sortowaniu i pakowaniu owoców. Ogłoszenie od zaraz z centrum logistycznego w Venlo dla Polaków.

Stanowisko: Pakowacz owoców
Miejsce zatrudnienia: Venlo, Holandia
Zarobki: stawka do uzgodnienia bezpośrednio z pracodawcą
Start: od zaraz

Obowiązki:

  • pracownik będzie zajmował się sortowaniem, pakowaniem warzyw i owoców
  • do zadań należeć będzie również etykietowanie i skanowanie opakowań
  • inne zadania zlecone na bieżąco

Wymagania:

  • wysoka sprawność fizyczna
  • możliwość podjęcia pracy w Holandii od zaraz
  • samodzielność
  • dobre zorganizowanie
  • sumienność, zaangażowanie, odpowiedzialność

Zapewniamy:

  • darmowy udział w procesie rekrutacyjnym
  • zamieszkanie zorganizowane na miejscu
  • wysokie zarobki
  • zatrudnienie bez znajomości języka obcego
  • opiekę polskojęzycznego koordynatora
  • możliwość wyjazdu dla par
  • przynajmniej 6 tygodniowy okres zatrudnienia
  • ubezpieczenie pracownicze
  • opłacanie składek
  • praca po 8 do 12 godzin dziennie

Aplikacja:
Zainteresowanych zapraszamy do wysyłania zgłoszeń poprzez poniższą stronę:

źródło: http://praca-holandia24.pl/ogloszenia/ogloszenie-pracy-w-holandii-od-zaraz-przy-pakowaniu-owocow-bez-jezyka-venlo/

ID ogłoszenia: 98580bd9564a549