10,04 euro brutto/h

Praca w Holandii pakowanie tabliczek czekolady bez znajomości języka Zwolle

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Zwolle
  • Opublikowany: 28 sierpnia 2017 00:43

Atrakcyjna propozycja zatrudnienia w fabryce ze Zwolle dla osób bez znajomości języka przy pakowaniu wyrobów czekoladowych. Holandia praca bez znajomości języka dla Polaków.

Stanowisko: Pakowacz czekolad

Miejscowość: okolice Zwolle, Holandia

Zarobki: 10,04 euro brutto na godzinę pracy

Zakres obowiązków:

  • pracownik będzie odpowiedzialny za pakowanie wyrobów czekoladowych w tym również tabliczek
  • zadania powierzane pracownikom są proste i powtarzalne a wykonuje się je przy taśmie produkcyjnej

Wymagania:

  • energiczność, zaangażowanie
  • wysoka motywacja
  • dostępność od zaraz

Oferujemy:

  • przez pierwszy tydzień wdrożenie w obowiązki
  • na miejscu zapewnione firmowe lokum, które jest w pełni wyposażone
  • ubezpieczenie
  • terminowe wypłacanie pensji
  • wsparcie rezydenta polskiego pochodzenia
  • możliwość pobrania zaliczki po przepracowaniu pierwszego tygodnia
  • opcja podjęcia długotrwałej współpracy
  • internetowy profil kandydata, który zapewnia wgląd oraz pobieranie dokumentów – pasków wypłat, rozliczeń itp.
  • ponadto istnieje możliwość kupowania tańszych dań w barze pracowniczym

Aplikacja:
Szanowni zainteresowani, prosimy o przesyłanie zgłoszeń poprzez poniższą stronę:

ID ogłoszenia: 3659a2bdc54a7d7