9,87 euro/h

Praca w Holandii 2018 przy pakowaniu batoników od zaraz Leerdam bez języka niderlandzkiego

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Leerdam
  • Znajomość języka: Wymagany inny język niż urzędowy
  • Opublikowany: 20 kwietnia 2018 06:18

Aktualnie poszukujemy osób również bez znajomości języka holenderskiego do pakowania batoników. Ogłoszenie pracy w Holandii do podjęcia od zaraz w Leerdam 2018.

Stanowisko: Pakowacz batoników

Rozpoczęcie zatrudnienia: od zaraz

Zarobki: 9,87 euro brutto na godzinę pracy

Miejsce zatrudnienia: Leerdam, Holandia

Opis stanowiska pracy:

  • pracownik będzie zajmował się pakowaniem batoników do pudełek
  • do zadań należeć będzie kontrola jakości oraz etykietowanie opakowań

Oczekiwania:

  • znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym
  • możliwość podjęcia zatrudnienia w Holandii od zaraz
  • mile widziane zgłoszenia od osób z prawem jazdy

Oferujemy:

  • pracę na trzy zmiany
  • wynagrodzenie przelewane na konto co 4 tygodnie
  • przyjazne warunki zatrudnienia
  • pracę od poniedziałku do niedzieli
  • możliwość otrzymania zaliczki po przepracowaniu pierwszego tygodnia
  • ubezpieczenie pracownicze
  • zamieszkanie firmowe
  • wsparcie koordynatora na miejscu a także pomoc w sprawach urzędowych
  • transport do Holandii

Aplikacja:

Szanowni zainteresowani, prosimy o przesyłanie zgłoszeń za pośrednictwem strony poniższej:

ID ogłoszenia: 4875ad8c3ea25f8e