do uzgodnienia

Od zaraz praca w Holandii przy pakowaniu ciastek bez znajomości języka dla Polaków

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Holandia
  • Znajomość języka: Wymagany inny język niż urzędowy
  • Opublikowany: 14 listopada 2016 02:46

Atrakcyjne ogłoszenie pracy w Holandii dla Polaków bez znajomości języka holenderskiego. Zatrudnienie przy pakowaniu ciastek od zaraz oraz pomocy w zadaniach na magazynie.

Stanowisko: pakowacz ciastek oraz innych artykułów spożywczych
Miejsce zatrudnienia: Holandia
Wynagrodzenie: do ustalenia

Opis stanowiska pracy:

  • pracownik będzie odpowiedzialny za wspieranie prac na magazynie oraz pakowanie ciastek i innej żywności

Oczekiwania:

  • czynne prawo jazdy kat.B będzie mile widziane
  • atutem będzie posiadanie doświadczenia w pracy przy pakowaniu art. spożywczych czy innych
  • angielski w stopniu podstawowym
  • możliwość podjęcia pracy w Holandii od zaraz
  • wysoka motywacja i duże zaangażowanie

Zapewniamy:

  • zatrudnienie na podstawie holenderskiej umowy o pracę
  • pracę na dłużej
  • wysokie zarobki
  • ubezpieczenie pracownicze
  • zamieszkanie
  • odprowadzanie składek
  • możliwość zatrudnienia na dłużej

Aplikacja:
Szanowni zainteresowani, prosimy o przesłanie wiadomości z załączeniem dokumentów aplikacyjnych, na poniżej podany adres kontaktowy:

  • zeitmann.3244340@es-candidate.com

źródło: http://www.praca4u.net/pracownik-produkcji-pakowanie-ciastek-id421114.html

ID ogłoszenia: 35958287fd306831