0

Praca w Holandii przy produkcji kanapek, Leeuwarden od zaraz

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Leeuwarden
  • Znajomość języka: Dobra znajomość języka
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 20 kwietnia 2017 04:00

Od zaraz praca w Holandii na produkcji kanapek w zakładzie z miejscowości Leeuwarden. Zatrudnienie adresowane do osób ze znajomością języka angielskiego lub niemieckiego.

OPIS STANOWISKA:
Praca na linii produkcyjnej, do obowiązków osoby zatrudnionej na stanowisku pracownika produkcyjnego należało będzie przygotowywanie oraz pakowanie kanapek.
WYMAGANIA:
• Dobra znajomość języka angielskiego lub niemieckiego
• Dyspozycyjność na długi okres czasu (minimum rok)
OFERUJEMY:
• Transport z Polski do Holandii oraz z miejsca zakwaterowania do zakładu pracy
• Zakwaterowanie
• Obsługę kadrowo-administracyjną
• Pracę na dłuższy okres czasu
• Atrakcyjne wynagrodzenie

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV na adres: praca@sbaeuro.pl z dopiskiem KANAPKI.

ID ogłoszenia: 20058f74e9473b0c

ilość wszystkich wyświetleń: 217, dzisiaj: 2