800.00

Praca w Holandii – Sortowanie i pakowanie owoców Tilburg

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Tilburg
  • Znajomość języka: Dobra znajomość języka
  • Data rozpoczęcia pracy: 22.04.2016
  • Długość umowy: tymczasowa
  • Opublikowany: 1 kwietnia 2016 00:50

Aktualne ogłoszenie do legalnej pracy w Holandii przy sortowaniu oraz pakowaniu owoców twardych i miękkich w firmie zlokalizowanej na terenie Tilburga. Oferta z językiem angielskim lub niemieckim.

Opis stanowiska:

  • pakowanie sortowanie owoców miękkich jak i twardych (jabłka, gruszki, truskawki, maliny i inne)
  • kontrola jakości owoców,
  • układanie owoców na tacki lub do skrzynek
  • przenoszenie skrzynek między działami (max 15 kg)
  • praca przy rozładunku/załadunku towarów, etc.
  • praca w systemie zmianowym

Wymagania:

  • dyspozycyjność na okres minimum.13 tygodni – konieczne
  • znajomość języka angielskiego lub niemieckiego,
  • prawo jazdy kat. B. mile widziane,
  • gotowość podjęcia oferowanych prac w różnych zakładach,
  • gotowość podjęcia pracy w nadgodzinach,

Oferujemy:

  • dobre wynagrodzenie z perspektywą podwyżki,
  • pracę w renomowanej firmie z możliwością rozwoju zawodowego
  • możliwość długoterminowej współpracy
  • Możliwość odpłatnego korzystania z zaproponowanych przez Agencję Pracy w Holandii:
  • zakwaterowania, ubezpieczenia, transportu lokalnego

Informacje dodatkowe:
W procesie rekrutacji wezmą udział aplikacje przesłane za pomocą formularza na stronie www.tnsgroup.pl (http://tnsgroup.es candidate.com/pl/jobs/description/0/226854/0)oraz spełniające wymagane kryteria. Do formularza zgłoszeniowego należy dołączyć CV w języku angielskim lub niemieckim.

ID ogłoszenia: 14056fbd1c381efc

ilość wszystkich wyświetleń: 1547, dzisiaj: 1