do uzgodnienia

Praca w Holandii Tilburg bez znajomości języka na produkcji świec zapachowych

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Tilburg
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 15 października 2015 02:05

Producent świec zapachowych z Tilburga zatrudni od zaraz pracowników bez znajomości języka holenderskiego do pakowania zamówień. Holandia praca od zaraz dla Polaków ze znajomością języka angielskiego.

Stanowisko: Pracownik na produkcji świec zapachowych

Lokalizacja: Tilburg, Holandia

Wynagrodzenie: do uzgodnienia

Numer referencyjny: KF/PaRT/10/2015/NL

Opis stanowiska pracy:

  • prace produkcyjne związane z wyrobem świec zapachowych
  • pakowanie gotowych świec
  • przygotowywanie zamówień
  • pakowanie i wysyłka

Oczekiwania:

  • dobra znajomość języka angielskiego
  • duża odpowiedzialność
  • możliwość podjęcia pracy od zaraz
  • zmotywowanie
  • sumienność, efektywność
  • przykładnie się do powierzonych obowiązków

Zapewniamy:

  • pracę na podstawie umowy tymczasowej
  • atrakcyjne zarobki
  • wsparcie w zorganizowaniu przejazdu na teren Holandii
  • na miejscu pracodawca zapewnia zamieszkanie oraz codzienne przejazdy pomiędzy zakładem a kwaterą w cenie 87 euro tygodniowo
  • każdy pracownik jest objęty ubezpieczeniem płatnym 76,24 euro miesięcznie

Aplikacja:
Osoby zainteresowane proszone są o przesłanie zgłoszenia kontaktowego na jeden z poniższych adresów mailowych – prosimy wybrać miasto, które jest najbliższe Państwa lokalizacji:

[ogłoszenie nieaktualne]

źródło: http://www.poloniusz.pl/o1-24de0k/

ID ogłoszenia: 235561e610244540