8,50 euro/h brutto

Praca w Niemczech Berlin 2015 dla par bez języka na produkcji czekolady

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub region: Berlin
  • Zakwaterowanie: Pomoc przy znalezieniu zakwaterowania
  • Data rozpoczęcia pracy: styczeń 2015
  • Opublikowany: 4 grudnia 2014 11:53

Producent czekolady szuka trzech par do pracy w Niemczech na rok 2015. Ogłoszenie z Berlina na produkcji przy pakowaniu bez znajomości języka niemieckiego.

Stanowisko: Pracownik linii produkcyjnej
Lokalizacja: Niemcy, Berlin
Wynagrodzenie: 8,50 euro/h brutto

Zadania:
– zapewnienie ciągłości produkcyjnej
– zajmowanie się czyszczeniem maszyn produkcyjnych
– ogólne prace produkcyjne takie jak sortowanie czy pakowanie
– drobne prace magazynowe

Wymagania:
– kandydaci z doświadczeniem produkcyjnym będą brani w pierwszej kolejności
– badania sanitarno-epidemiologiczne
– chęć do nauki i przystąpienia do szkolenia
– znajomość języka niemieckiego będzie ile widziana
– osoby otwarte, potrafiące współpracować z ludźmi
– zaznajomienie z systemem HACCP bądź ISO 22000

Oferujemy:
– podpisanie umowy na czas określony
– pomagamy przy szukaniu miejsca zamieszkania w jak najkorzystniejszej cenie
– darmowe szkolenia
– pracę bez znajomości języka urzędowego
– konkurencyjne stawki godzinowe

Aplikacja:
Chętnych zapraszamy do wysyłania CV na maila: zuver@consultant.com wpisując w tytuł: produkcja czekolady Berlin 2015.

Źródło: http://pracanaprodukcji.eu/ogloszenia/bez-jezyka-dam-prace-w-niemczech-2015-na-produkcji-czekolady-dla-par-berlin/

ID ogłoszenia: 4654802a4cb9ab7

17 komentarzy na “Praca w Niemczech Berlin 2015 dla par bez języka na produkcji czekolady”

  1. jestem zainteresowana na 4 grudnia 2014 @ 16:44

    Witam razem z koleżąnka jestesmy zainteresowane Państwa ofertą. Jestesmy młode i zdetirmowane do pracy, szybko sie uczymy oraz jestesmy ambitne. nr 695 536 574

  2. Witam wraz z mężem zainteresowani jesteśmy pracą.tel kont 793790163

  3. produkcja czekolady Berlin 2015 na 7 grudnia 2014 @ 08:59

    Dzień dobry.Jestem zainteresowany praca. posiadam doswiadczenie.Pracowalem w piekarni i przy pakowaniu.rosze o odpowiedz.

  4. Witam wraz z partnerem jesteśmy bardzo zainteresowani ofertą tej pracy oboje jesteśmy gotowi do wyjazdu w styczniu pozdrawiamy tel.724-733-175 Grażyna i Daniel

  5. WITAM.JA I MÓJ CHŁOPAK JESTEMY ZAINTERESOWANI PROSZĘ O KONTAKT

  6. Paulina Paweł na 11 grudnia 2014 @ 15:20

    Witam jesteśmy z Narzeczonym zainteresowani oferta.Poważnie podchodzimy do oferty pracy.Jesteśmy gotowi podjac pracę nawet od zaraz.Oboje jesteśmy pracowici i dyspozycyjni.Mam doświadczenie na stanowisku pakowacz pozatym pracowałam w niemczech

  7. hanna.jagielska na 12 grudnia 2014 @ 05:03

    witam. jestem zainteresowana ofertą pracy

  8. witam.jestem zainteresowana oferta,pracowalam na produkcji lodow od wielu lat znam charakter pracy na produkcji jestem zorganizowana punktualna kolezenska mam doswiadczenie jako pakowacz moj tel 783991425 prosze o kontakt

  9. Edyta i Piotr na 13 grudnia 2014 @ 11:00

    Dzień dobry. Jesteśmy zainteresowani oferta. Poważnie podchodzimy do oferty pracy. Jesteśmy gotowi podjac pracę od stycznia. Oboje jesteśmy pracowici i dyspozycyjni. Ja pracowałem na linii produkcyjnej a żona pracowała na produkcji czekolady. Proszę o kontakt.

  10. Artur/Teresa na 14 grudnia 2014 @ 19:21

    Jestesmy zainteresowani ta oferta pracy
    Mamy doswiadczenie i staz w podobnej pracy.
    Cechuje nas dyspozycyjnosc i sumiennosc w pracy
    Prosimy o kontakt tel. lub emailowy.
    nr.tel.603-438-726
    Pozdrawiamy.

  11. Witam wraz z mężem jesteśmy zainteresowani pracą u Państwa w firmie. jesteśmy gotowi na wyjazd od razu. Mój mąż pracował w Niemczech przy pakowaniu w masarni aż 5 lat. Szukamy natomiast takiej pracy abyśmy mogli pracować razem. Jesteśmy pracowici. proszę o odpowiedz 661 551 151.

  12. WITAM.JESTEM ZAINTERESOWANA OFERTĄ.PRACOWAŁAM NA PRODUKCJI,OBSŁUGIWAŁAM MASZYNY I PAKOWAŁAM PRODUKTY DO KARTONÓW.JESTEM PRACOWITA,ZORGANIZOWANA I BEZKONFLIKTOWA.JESTEM DYSPOZYCYJNA.PROSZĘ O KONTAKT

  13. Danuta Mazur na 15 grudnia 2014 @ 22:01

    Jestem zainteresowana waszą ofertą.Mój nr tel 608734729.

  14. Witam jesteśmy z Narzeczonym zainteresowani oferta.Poważnie podchodzimy do oferty pracy.Jesteśmy gotowi podjac pracę nawet od zaraz.Oboje jesteśmy pracowici i dyspozycyjni.Mam doświadczenie na stanowisku pakowacz poza tym pracowałam w Niemczech Jesteśmy pracowici. proszę o odpowiedz tel 48 500-530 -296

  15. Witam jestem zainteresowany państwa ofertą, mam 22lata jestem szybki sprytny, i byłbym w stanie wyjechać już jakoś w styczniu i zostać na pewno na okres 3-4 miesięcy pracowałem w Dani na taśmie przy malowaniu elementów mebli ,( w razie mógłbym to udowodnić nie ma problem) obsługiwałem po bardzo krótkim czasie maszyny, szybko się uczę mam zapał do pracy! Dlatego jestem bardzo zainteresowany tym ogłoszeniem. Prosze o kontakt email.

  16. DZIEŃ DOBRY. BARDZO MI ZALEŻY NA TEJ PRACY. PROSZĘ O SZANSĘ. JESTEM OSOBĄ BARDZO PRACOWITĄ. MOGĘ PRACOWAĆ NAWET PO 12 GODZIN I DŁUŻEJ W RAZIE POTRZEBY. PRACOWAŁAM JUŻ W SYSTEMIE 12 GODZINNYM. JESTEŚMY WE 2 Z KOLEŻANKĄ. PRACOWAŁAM JUŻ W HOLANDII 2 MŚ. CHCIAŁABYM PODJĄĆ PRACĘ CHOĆBY NA 3 MIESIĄCE ALE RÓWNIEŻ I DŁUŻEJ W RAZIE POTRZEBY. MOGĘ WYJECHAĆ CHOĆBY JUTRO IM PRĘDZEJ TYM LEPIEJ. Z POWAŻANIEM ANNA NAHORSKA. POZDRAWIAM NR TEL.501 162 998 E-MAIL anna.natalia.n@vp.pl

  17. Witam razem z koleżąnka jestesmy zainteresowane Państwa ofertą. Jestesmy młode i zdetirmowane do pracy, nr tel 530 910 412