9,23 EUR

Praca w Niemczech bez języka na magazynie od zaraz jako Komisjoner w firmie Netto

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub region: Nordrhein-Westfalen
  • Opublikowany: 3 maja 2017 02:00

Pilnie poszukiwani dyspozycyjni pracownicy gotowi od zaraz do fizycznej pracy w Niemczech na magazynach firmy Netto. Oferta bez znajomości języka niemieckiego przy kompletowaniu zamówień.

Zakres obowiązków:

Zbieranie zamówień przy pomocy systemu słuchawkowego typu PBV w języku niemieckim. Praca w systemach zmianowych,

Wymagamy:

Doświadczenie w pracy na systemach słuchawkowych niemieckich lub chęci do nauki liczebników niemieckich oraz kilku zwrotów/komend.

Oferujemy:
Zatrudnienie na podstawie niemieckiej umowy o pracę ze wszystkimi świadczeniami w Niemczech,
wynagrodzenie godzinowe + premie,
zakwaterowanie na terenie Niemiec w pobliżu miejsca pracy,
opiekę polskiego koordynatora,
w razie potrzeby dojazd do pracy z miejsca zamieszkania,
pomoc w dopełnieniu formalności w Niemczech związanych z meldunkiem, numerem podatkowym oraz kasą chorych.

ID ogłoszenia: 6705901dfbfd647e

ilość wszystkich wyświetleń: 1335, dzisiaj: 1

2 komentarze na “Praca w Niemczech bez języka na magazynie od zaraz jako Komisjoner w firmie Netto”

  1. Araneus69 na 6 maja 2017 @ 13:35

    Szanowni Rekruterzy,
    po zapoznaniu sie z Wasza oferta zglaszam chec udzialu w procesie rekrutacyjnym.
    Obecnie przebywam na terenie Holandii gdzie zdobywam doswiadczenie w pracach
    magazynowych (order picker / magazynier oraz prace produkcyjne), lecz bardzo chetnie
    podejme prace w Niemczech zgodnie z moim doswiadczeniem (interesuja mnie takze inne ogloszenia).
    Za pozytywne rozpatrzenie mojej kandydatury dziekuje

    Pozdrawiam