1800-2200 euro brutto/mc

Praca w Niemczech 2018 bez języka na produkcji AGD od zaraz Stuttgart

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub region: Stuttgart
  • Zakwaterowanie: Pomoc przy znalezieniu zakwaterowania
  • Opublikowany: 18 maja 2017 02:40

Aktualna praca w Niemczech na produkcji przy montażu pralek. Propozycja zatrudnienia 2018 od zaraz w fabryce ze Stuttgartu dla osób bez znajomości języka niemieckiego.

Stanowisko: pracownik na produkcji przy montażu sprzętu AGD

Miejsce zatrudnienia: Stuttgart, Niemcy

Rozpoczęcie: od zaraz

Zarobki: 1800 – 2200 euro brutto miesięcznie – pensja przydzielana będzie indywidualnie pod kątem doświadczenia i znajomości języka

Obowiązki:

  • prace montażowe na taśmie przy produkcji dużego AGD – np. zmywarek, kuchenek, pralek, lodówek itp.
  • osoba zatrudniona będzie pracowała na dziale pralek
  • do zadań należeć będzie kontrola jakości i składanie części z użyciem narzędzi ręcznych oraz elektronarzędzi

Wymagania:

  • brak uzależnień
  • duża dokładność
  • spostrzegawczość
  • rzetelne wypełnianie powierzonych obowiązków
  • zdolność do pracy w zespole
  • brak problemów z podjęciem pracy zmianowej
  • możliwość pilnego podjęcia pracy w Niemczech

Oferujemy:

  • wsparcie polskojęzycznego rezydenta
  • pomoc w dopełnianiu spraw formalnych związanych z podjęciem legalnej pracy w Niemczech oraz przy znalezieniu zamieszkania
  • zatrudnienie od zaraz
  • pakiet świadczeń socjalnych
  • ubezpieczenie
  • na prośbę pracownika możliwość zorganizowania przejazdu do Niemiec

Aplikacja:
Zainteresowanych powyższą ofertą zapraszamy do wysyłania zgłoszeń na poniższy adres kontaktowy:

  • einfachlosungen-cv@germanymail.com z dopiskiem: „Produkcja AGD, imię i nazwisko”

źródło: http://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/produkcja-agd-bez-znajomosci-jezyka-niemcy-praca-od-zaraz-stuttgart/

ID ogłoszenia: 637591b6f1743eab

ilość wszystkich wyświetleń: 2064, dzisiaj: 1