1700 euro brutto/mc

Praca w Niemczech bez języka przy pakowaniu bakalii od zaraz Hannover 2017

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub region: Hannover
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 12 stycznia 2017 03:16

Szukamy osób do podjęcia pracy w Niemczech przy pakowaniu bakalii. Zatrudnienie w Hannoverze dla Polaków bez znajomości języka. Ogłoszenie aktualne od zaraz z zapewnionym odpłatnym zakwaterowaniem

Stanowisko: Pakowacz
Zarobki: 1700 euro brutto miesięcznie
Miejsce zatrudnienia: Hannover Niemcy
Rozpoczęcie: od zaraz

Obowiązki:

  • przygotowywanie mieszanek bakalii na podstawie przepisu producenta
  • kontrola wagi
  • obsługa maszyn produkcyjnych
  • pakowanie gotowych wyrobów
  • przeprowadzanie kontroli jakości
  • inne zadania zlecane na bieżąco

Oczekiwania:

  • chęć rozwoju i zdolność do szybkiego przyswajania nowej wiedzy
  • możliwość podjęcia pracy w Niemczech od zaraz
  • zaangażowanie, zdyscyplinowanie
  • odpowiedzialność
  • atutem będzie posiadanie doświadczenie w pracy na produkcji spożywczej
  • spostrzegawczość
  • pracowitość

Zapewniamy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie oraz pensje wypłacane w ustalonym terminie
  • zamieszkanie w hotelu robotniczym, koszt miesięczny to 250 euro za pokój jednoosobowy lub 200 euro za miejsce w pokoju 2-osobowym
  • przeszkolenie pracownicze
  • wdrożenie w obowiązki
  • możliwość rozwoju
  • świadczenia socjalne

Aplikacja:
Zainteresowanych powyższym ogłoszeniem zapraszamy do wysyłania zgłoszeń na adres:

  • Leiharbeiter@solution4u.com z dopiskiem w tytule: pakowaniebakalii/01/17

źródło: http://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/od-zaraz-dam-prace-w-niemczech-pakowanie-bakalii-bez-jezyka-hannover/

ID ogłoszenia: 23587644c68b92c

7 Odpowiedzi na “Praca w Niemczech bez języka przy pakowaniu bakalii od zaraz Hannover 2017”

  1. WasilPatrycja na 12 stycznia 2017 @ 12:25

    JESTEM ZAINTERESOWANA PRACA. PROSZE O KONTAKT 731440917

  2. dorota walczak na 13 stycznia 2017 @ 17:54

    jestem zainteresowana ofertą pracy pracowałam na podobnych stanowiskach pracy

  3. Pawel.Radzewicz na 17 stycznia 2017 @ 08:08

    Witam.
    Jestem bardzo zainteresowany ofertą pracy . Dane kontaktowe 730 337 159
    Pozdrawiam.

  4. Witam :) Jestem zainteresowana Państwa ofertą pracy w Hannover przy pakowaniu bakali . Pacowałam już na produkcji na podobnym stanowisku . Czy ta oferta pracy jest nadal aktualna ? Prosiłabym chociaż o odpowiedz . Pozdrawiam Ela

  5. karolcia9719 na 18 stycznia 2017 @ 15:32

    Witam. Wraz z mężem jesteśmy zainteresowani pracą.
    Proszę o odpowiedź na e-mail : karolinagrzywacz97@wp.pl

  6. damian4655 na 18 stycznia 2017 @ 19:15

    Witam jestem zainteresowany waszą oferta pakowaniebakali/01/17

  7. MalgoSylwia na 18 stycznia 2017 @ 20:01

    Witam. Jestem zainteresowana ofertą pracy przy pakowaniu bakalii. Bardzo proszę o kontakt.
    Pozdrawiam Małgorzata.