1750 euro brutto/mc + dodatki

Praca w Niemczech bez znajomości języka na magazynie słodyczy od zaraz Stuttgart

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub region: Stuttgart
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 11 sierpnia 2016 04:00

Ogłoszenie pracy w Niemczech na magazynie hurtowni ze słodyczami. Zatrudnienie do podjęcia od zaraz w Stuttgarcie dla 4 osób bez znajomości języka i doświadczenia.

Stanowisko: Magazynier

Lokalizacja: Stuttgart, Niemcy

Wynagrodzenie: 1750 euro brutto miesięcznie

Wakaty: 4

Rozpoczęcie: od zaraz

Obowiązki:

  • ogólne wspieranie prac magazynowych w celu odpowiedniego funkcjonowania i płynnego przepływu towarów
  • rozładunek i załadunek artykułów
  • wykładanie produktów na magazyn zgodnie z kluczem
  • zbieranie zamówień i przygotowywanie ich do wysyłki
  • prace porządkowe zarówno na magazynie jak i w części socjalnej
  • kontrola jakości towaru

Oczekiwania:

  • wysoka samodzielność i zdolność do podejmowania decyzji
  • umiejętność logicznego myślenia, odpowiedzialność, kreatywność
  • brak nałogów alkoholowych czy tytoniowych
  • umiejętność pracy w zespole
  • dynamiczność
  • efektywność

Zapewniamy:

  • możliwość pracy w godzinach nadliczbowych
  • pracę od zaraz
  • pomoc polskiego rezydenta
  • zatrudnienie na podstawie niemieckiej umowy o pracę na czas określony – 3 miesiące próbne z możliwością przedłużenia
  • pracę zmianową
  • odpłatne zakwaterowanie, koszty będą odciągane od razu z wypłaty, miesięcznie to ok. 150-200 euro

Aplikacja:
Wiadomość zatytułowaną: „Dam pracę w Niemczech na magazynie hurtowni słodyczy, Stuttgart″ należy przesłać na poniższy adres kontaktowy z załączeniem CV i zdjęcia:

  • neuearbeit@berlin.com

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/od-zaraz-praca-niemcy-bez-znajomosci-jezyka-na-magazynie-slodyczy-stuttgart/

ID ogłoszenia: 83157ab067e667b0