1760 euro brutto/mc

Praca w Niemczech bez znajomości języka na produkcji AGD od zaraz Essen

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub region: Essen
  • Zakwaterowanie: Pomoc przy znalezieniu zakwaterowania
  • Długość umowy: 3 miesiące i możliwość przedłużenia
  • Opublikowany: 16 listopada 2016 22:54

Od zaraz zatrudnimy pracowników na produkcję sprzętów dużego AGD przy montażu części. Ogłoszenie pracy w Niemczech z Essen dla chętnych bez znajomości języka niemieckiego.

Stanowisko: Pracownik na produkcji
Miasto: Essen, Niemcy
Zarobki: 1760 euro brutto miesięcznie
Termin: od zaraz

Zakres zadań:

  • praca manualna oraz z użyciem narzędzi różnego typu
  • składanie części na jednym z etapów produkcyjnych
  • praca wykonywana będzie w szybkim tempie

Oczekiwania:

  • dyspozycyjność od zaraz przynajmniej na okres 3 miesięcy
  • zręczność i sprawność fizyczna
  • możliwość pracy na zmiany
  • atutem będzie doświadczenie w podobnej pracy przy montażu elementów
  • odpowiedzialność, zaangażowanie
  • dobry wzrok
  • przykładanie się do powierzonych zadań

Zapewniamy:

  • pracę od zaraz
  • niemieckie warunki zatrudnienia
  • wsparcie w zorganizowaniu zamieszkania
  • zatrudnienie na okres 3 miesięcy z możliwością przedłużenia umowy na stałe

Aplikacja:
Wiadomość zatytułowaną: „Dam pracę w Niemczech na produkcji dużego AGD, imię i nazwisko” należy przesłać z załączeniem CV na poniżej podany adres:

  • einfach-losungen@germanymail.com

źródło: http://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/niemcy-praca-od-zaraz-na-produkcji-duzego-agd-bez-znajomosci-jezyka-essen/

ID ogłoszenia: 724582c7f53d0be8

ilość wszystkich wyświetleń: 1851, dzisiaj: 1