1200 euro brutto + dodatki

Praca w Niemczech bez znajomości języka od zaraz Hamburg pakowanie perfum

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub region: Hamburg
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 19 października 2015 01:49

Od zaraz zatrudnimy pracowników w fabryce z Hamburga przy pakowaniu kosmetyków w zestawy prezentowe. Ogłoszenie pracy w Niemczech bez znajomości języka na stanowisku pakowacza.

Stanowisko: Pakowacz kosmetyków

Miejsce zatrudnienia: Hamburg, Niemcy

Wynagrodzenie: miesięcznie 1200 euro brutto plus bezpłatne zakwaterowanie zorganizowane przez pracodawce

Start: od zaraz

Czas trwania: praca do świąt Bożego Narodzenia 2015

Obowiązki:

  • kompletowanie zestawów kosmetyków składających się z perfum, dodatków w postaci kremów oraz różnego rodzaju myjek, ćwieczek, itp
  • pakowanie kompletów i paletowanie

Oczekiwania:

  • dyspozycyjność od zaraz i brak przeciwwskazań do pozostania w Niemczech do świąt
  • dynamiczne tempo pracy
  • zaświadczenie o niekaralności do wglądu
  • duża motywacja
  • zręczność, zwinność

Oferta:

  • wsparcie polskojęzycznego koordynatora
  • zapewnione przejazdy pomiędzy zamieszkaniem a pracą
  • bezpłatne lokum
  • zatrudnienie na pełny etat
  • możliwość pracy w godzinach nadliczbowych
  • opieka polskojęzycznego rezydenta na miejscu

Aplikacja:
Zgłoszenie zawierające CV należy przesłać na adres:

  • ganztagsberuf@eclipso.de z dopiskiem: pakowanie01/10/15

źródło: http://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/hamburg-pakowanie-perfum-oferta-pracy-w-niemczech-od-zaraz-bez-jezyka/

ID ogłoszenia: 1675620f09f8e0dc

9 komentarzy na “Praca w Niemczech bez znajomości języka od zaraz Hamburg pakowanie perfum”

  1. witam jestem zainteresowana praca w państwa firmie dyspozycyjosc od zaraz mam 39 lat wiec juz taka nie młoda sumienna nie bojąca sie nowych wyzwań prowadziłam w polsce sklep wielobranzowy ale stał sie nierentowny i bardzo chciałabym byc u PANSTWA W FIRMI I MÓC TAM PRACOWAC POSZE O KONTAKT 726155833 POSIADAM PRAWO JAZDY I AUTO NAPMIEMIAM IZ FAJNIE BY BYŁ JAK BYSCIE MIELI 2 MIEJSCA POJECHALIBYSMY WRAZ Z MĘZEM POZDRAWIAM AGNIESZKA I DAREK NIE UKRYWAM IZ TO NASZA DESKA RATUNKU NA NOWE ZYCIE …

  2. Witam,

    razem z narzeczoną jesteśmy zainteresowani powyższą ofertą prosimy o kontakt email are.sz@o2.pl

  3. Witam,

    razem z narzeczoną jesteśmy zainteresowani powyższą ofertą. Mamy 21 lat jesteśmy dyspozycyjni od zaraz prosimy o kontakt tel 723543392 lub email are.sz@o2.pl

  4. Witam, mam na imię Patryk mam 30 lat i jestem zainteresowany ofertą pracy wraz z moją narzeczoną. Jesteśmy parą ułożoną, gotową i chętną do pracy, nie posiadamy nałogów. Prosimy o kontakt pod numer 730419117

  5. Witam jestem zainteresowana państwa oferta, posiadam doświadczenie w pracy na produkcji. W tym roku pracowałam w niemczech austrii i w Holandii były to prace sezonowa Proszę o kontakt pod numerem 603969021

  6. Witam,mam 35 lat jestem zainteresowana ofertą pracy. Pracowałam już za granicą na produkcji więc nie jest to dla mnie nowość mam już jakieś doświadczenie. Proszę o kontakt 721235047

  7. Witam mam 43 lata jestem zainteresowany, zdrowy i gotowy do p[racy w waszej firmie jestem bezrobotny tak wiec jestem gotowy do szybkiego przyjazdu do pracy na produkcji Proszę o kontakt tel. nr. +48 602323429 .Pozdrawiam Jarek

  8. Witam, wraz z partnerem jesteśmy bardzo zainteresowani ofertą pracy od zaraz.
    Jesteśmy zdeterminowani do pracy na okres bez ograniczeń z naszej strony.
    Prosimy o kontrakt tel. 720838714

  9. Witam, mam 20 lat jestem zainteresowany oferta pracy wraz z dwójką swoich kolegów(22 lata). Jesteśmy po trzecim wyjezdzie za granice do prac sezonowych. Możliwość przyjechania od zaraz, prosimy o kontakt tel.533176533