10,45€ + dodatki

Praca w Niemczech bez znajomości języka od zaraz na magazynie w Ibbenbüren 2021

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub region: Ibbenbüren
  • Opublikowany: 27 lutego 2021 00:51

W miejscowości Ibbenbüren od zaraz propozycja ciekawej pracy w Niemczech na magazynie. Zatrudnienie 2021 również bez znajomości języka niemieckiego. Zakwaterowanie zorganizowane odpłatnie.

O firmie:
actio Personaldienstleistungen GmbH z siedzibą w Hannover/ Niemcy jest firmą zajmującą się rekrutacją i zatrudnieniem personelu dla koncernów przodujących na rynku europejskim. W naszej firmie pracuje ponad 500 osób, którym zapewniamy polskojęzyczne wsparcie. Obecnie dla jednego z naszych partnerów – międzynarodowej firmy logistycznej z siedzibą w Ibbenbüren, poszukujemy pracowników gotowych podjąć nowe wyzwania gwarantujące rozwój osobisty i zawodowy.

Obecnie dla jednego z naszych partnerów – międzynarodowej firmy logistycznej zajmującej się dystrybucją odziezy poszukujemy osób na stanowisko:

Praca MAGAZYNIER m/w/d/ – PRACA NIEMCY z zakwaterowaniem
Ibbenbüren
LH/IBB/21

Obowiązki
• zbieranie zamówień za pomoca skanera, pakowanie, przygotowanie towaru do wysyłki
• ogólne prace magazynowe

Wymagania
• NIE wymagamy znajomości języka niemieckiego
• motywacja do pracy
• gotowość do pracy w godzinach nadliczbowych
• mile widziany własny samochód

Oferujemy
• pracę w nowoczesnym magazynie
• możliwość rozwoju
• zatrudnienie na podstawie niemieckiej umowy o pracę według taryfy IGZ
(pełen etat)
• Stawka: 10,45€ brutto/h +2€ netto dziennie diety + dodatki
• gwarancje odprowadzania wszystkich składek oraz ubezpieczenie
• możliwość cotygodniowych zaliczek
• odpłatne zakwaterowanie w odległości około 10-15 kilometrów od miejsca pracy + meldunek
• miłą obsługę kadrowo – płacową w języku polski

oliwia.turczyn@actio-personal.de

ID ogłoszenia: 5296037806a5ac8a

ilość wszystkich wyświetleń: 261, dzisiaj: 1

Informacje o autorze ogłoszenia

Inne przedmioty dodane przez ActioPersonal

  • Nie znaleziono innych ogłoszeń tego autora.
Ostatnie przedmioty dodane przez ActioPersonal »