12,50/h brutto

Praca w Niemczech bez znajomości języka od zaraz pakowanie keczupów dla par Hamburg

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub region: Hamburg
  • Opublikowany: 26 września 2018 22:50

Ogłoszenie aktualnej od zaraz pracy w Niemczech dla par przy pakowaniu keczupów. Zatrudnienie w fabryce z Hamburga dla osób bez znajomości języka i doświadczenia.

Stanowisko: Pakowacz keczupów

Rozpoczęcie zatrudnienia: od zaraz

Lokalizacja: Hamburg, Niemcy

Pensja: 12,50 euro brutto na godzinę

Liczba wakatów: 6

Zakres zadań:

  • prosta praca na produkcji przy pakowaniu keczupów
  • obowiązkiem osoby zatrudnionej będzie kontrola jakości a także zdejmowanie z taśmy produktów oraz pakowanie do pudełek zbiorczych

Oczekiwania:

  • dostępność od zaraz
  • mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • punktualność
  • szybkość w uczeniu się nowych rzeczy
  • zdolności manualne
  • świetna organizacja czasu pracy

Oferujemy:

  • wsparcie przy dopełnianiu spraw urzędowych
  • legalną, niemiecką umowę o pracę
  • przeszkolenie pracownicze
  • zakwaterowanie zorganizowane na miejscu w cenie 200 euro miesięcznie od osoby
  • umowę na okres 3 miesięcy z możliwością podjęcia stałej pracy w Niemczech
  • przyjazne środowisko i pracę w zgranym zespole

Aplikacja:
Drodzy kandydaci, prosimy o wysyłanie zgłoszeń mailowo z załączeniem aktualnego CV, na adres:

  • einfachlosungen-cv@germanymail.com z dopiskiem: „Pakowanie keczupów, imię i nazwisko”

źródło: http://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/dla-par-ogloszenie-praca-niemcy-bez-jezyka-od-zaraz-pakowanie-keczupow-hamburg/

ID ogłoszenia: 6275baaa3991fb8b