10,50 euro brutto/h

Praca w Niemczech bez znajomości języka pakowanie kawy od zaraz Kolonia

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub region: Kolonia
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 15 maja 2017 04:06

Propozycja zatrudnienia w Kolonii od zaraz dla Polaków bez znajomości języka. Ogłoszenie tymczasowej pracy w Niemczech dotyczące pakowania kawy. Zakwaterowanie zorganizowane jest na miejscu bezpłatnie.

Stanowisko: Pakowacz
Termin: od zaraz
Liczba wakatów: 3
Pensja: 10,50 euro brutto na godzinę pracy
Lokalizacja: Kolonia, Niemcy

Obowiązki:

  • praca na czas określony przy pakowaniu kawy z kubkiem do plastikowych tacek i wkładanie ich do pudełek
  • zamykanie odpowiednio przygotowanych zestawów

Oczekiwania:

  • prawo jazdy kat.B i własne auto
  • możliwość wypracowywania nadgodzin
  • zaświadczenie o niekaralności do wglądu
  • zręczność
  • dostępność od zaraz
  • pracowitość, odpowiedzialność, punktualność
  • brak problemów z wypracowywaniem narzuconych limitów

Oferujemy:

  • darmowe lokum na czas trwania umowy zorganizowane w hotelu robotniczym
  • pracę od zaraz do końca czerwca 2017
  • darmowy udział w rekrutacji
  • możliwość pobrania pierwszej zaliczki po przepracowaniu tygodnia
  • przejrzyste warunki zatrudnienia
  • opiekę polskiego rezydenta na miejscu

Aplikacja:
Drodzy kandydaci, prosimy o kontakt mailowy. Wiadomość zatytułowaną: pakowanie_kawy/05/17, należy przesłać za pośrednictwem poczty elektronicznej z aktualnym CV oraz zgodą na przetwarzanie danych na adres:

  • dringende-arbeit@europe.com

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/bez-znajomosci-jezyka-dam-prace-w-niemczech-pakowanie-kawy-od-zaraz-kolonia/

ID ogłoszenia: 8515916345b36735