11,25/h brutto

Praca w Niemczech bez znajomości języka pakowanie pralin od zaraz Hamburg

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub region: Hamburg
  • Opublikowany: 27 grudnia 2017 21:03

Propozycja podjęcia pracy w Niemczech od zaraz na stanowisku pakowacza. Oferta z Hamburga dla osób bez znajomości języka przy pakowaniu czekoladek oraz pralinek.

Stanowisko: Pakowacz pralin czekoladowych

Rozpoczęcie zatrudnienia: od zaraz

Stawka godzinowa: 11,25 euro euro brutto na godzinę pracy

Wakaty: 2

Miasto: Hamburg, Niemcy

Zakres zadań:

  • samodzielne obsługiwanie, mycie i konserwacja maszyn produkcyjnych
  • przeprowadzanie kontroli jakości
  • pakowanie pralin do plastikowych tacek
  • ręczne ozdabianie

Oczekiwania:

  • zdolność do pracy w grupie
  • sumienne wypełnianie powierzonych obowiązków
  • zdolność do pracy w szybkim tempie
  • energiczność, odpowiedzialność
  • bezkonfliktowość
  • samodzielność, zaangażowanie

Zapewniamy:

  • zatrudnienie na pełny etat
  • możliwość korzystania ze świadczeń socjalnych
  • opcja skorzystania z płatnego zamieszkania, zapewnione miejsce w 1 osobowym pokoju za 250 euro miesięcznie plus 1/2 kosztów za media
  • umowę na 3 miesiące próbne z możliwością przedłużenia
  • pracę w zespole międzynarodowym z dużą grupą osób z Polski

Aplikacja:
Drodzy kandydaci, prosimy o wysłanie wiadomości z załączeniem CV oraz LM na adres:

  • zuver-cv@consultant.com z dopiskiem: „pakowanie pralin/01/2018″

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/od-zaraz-praca-niemcy-bez-znajomosci-jezyka-pakowanie-czekoladek-hamburg/

ID ogłoszenia: 6205a438001b1b26