1750 euro brutto/mc

Praca w Niemczech bez znajomości języka produkcja telewizorów od zaraz Kronach

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub region: Kronach
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 19 września 2016 00:47

Aktualne ogłoszenie pracy w Niemczech do podjęcia od zaraz dla osób bez znajomości języka. Oferta pochodzi z fabryki w Kronach i dotyczy produkcji telewizorów LCD.

Stanowisko: Pracownik produkcyjny
Miasto: Kronach, Niemcy
Pensja: 1750 euro brutto miesięcznie
Rozpoczęcie: od zaraz

Opis zadań:

  • praca w fabryce na produkcji telewizorów LCD
  • osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za składanie części ręcznie oraz maszynowo na jednym z kilku etapów produkcyjnych
  • zadania będą wykonywane w szybkim tempie
  • obowiązkiem będzie stała kontrola jakości

Oczekiwania:

  • zręczność, szczegółowość
  • uczciwość
  • zdolność do pracy w zespole
  • bezkonfliktowość
  • optymizm
  • aktualne zaświadczenie o niekaralności
  • możliwość podjęcia pracy w Niemczech od zaraz
  • wysoka motywacja
  • odpowiedzialność

Zapewniamy:

  • pracę od zaraz w Niemczech na podstawie legalnej umowy początkowo na czas określony
  • pracownikom najlepszym będzie zaproponowana możliwość podjęcia stałej pracy w Niemczech
  • wsparcie w sprawach formalnych
  • zamieszkanie zapewnione w cenie 200 euro miesięcznie plus opłaty licznikowe

Aplikacja:
Drodzy zainteresowani, prosimy o przesłanie zgłoszenia z załączeniem dokumentów aplikacyjnych na poniżej podany adres kontaktowy:

  • Leiharbeiter@solution4u.com

W tytule wiadomości prosimy wpisać: produkcja-telewizorów/09/16

źródło: http://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/niemcy-praca-od-zaraz-na-produkcji-telewizorow-lcd-bez-jezyka-kronach/

ID ogłoszenia: 18457dd8cf73629e

ilość wszystkich wyświetleń: 310, dzisiaj: 2

2 Odpowiedzi na “Praca w Niemczech bez znajomości języka produkcja telewizorów od zaraz Kronach”

  1. Witam Jestem zainteresowany pracą

  2. jestem zainteresowany praca