1500 euro/mc brutto

Praca w Niemczech Bochum bez znajomości języka od zaraz przy pakowaniu wędlin

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub region: Bochum
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 1 kwietnia 2016 16:02

Oferujemy zatrudnienie w fabryce z Bochum na produkcji przy pakowaniu wędlin krojonych. Ogłoszenie pracy w Niemczech dla Polaków od zaraz bez znajomości języka niemieckiego.

Stanowisko: Pakowacz wędlin

Miejsce zatrudnienia: Bochum, Niemcy

Zarobki: 1500 euro miesięcznie brutto

Obowiązki:

  • Osoba zatrudniona będzie kroiła wędliny za pomocą urządzenia produkcyjnego. Konieczne będzie układanie plastrów zgodnie z określoną wagą na tackach i foliowanie. Inne zadania mogą polegać na foliowaniu i kontroli jakości.

Oczekiwania:

  • mile widziana znajomość języka niemieckiego na każdym poziomie
  • zorganizowanie, pracowitość
  • przestrzeganie zasad w mieszkaniu oraz zakładzie pracy
  • atutem będą zgłoszenia od osób doświadczonych w podobnej pracy
  • odpowiedzialność, wysoka motywacja
  • aktualna książeczka z sanepidu do pracy z żywnością
  • możliwość podjęcia pracy w Niemczech od zaraz

Zapewniamy:

  • uniform służbowy
  • przeszkolenie pracownicze
  • odpłatne zamieszkanie, zorganizowane w cenie 200 euro miesięcznie na miejscu
  • atrakcyjne zarobki i dobre warunki zatrudnienia

Aplikacja:
Chętnych prosimy o przesłanie wiadomości z załączeniem dokumentów aplikacyjnych na adres:

  • Beschaftigung@germanymail.com

źródło: http://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/bochum-ogloszenie-pracy-w-niemczech-pakowanie-wedlin-bez-jezyka-od-zaraz/

ID ogłoszenia: 15556fe5e3222201