1500 euro/mc brutto

Praca w Niemczech dla par bez języka na produkcji herbat od zaraz Düsseldorf

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub region: Düsseldorf
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 30 maja 2016 04:30

Oferta pracy w Niemczech dla par na produkcji herbat przy przygotowywaniu mieszanek, pakowaniu od zaraz. Zatrudnienie dla Polaków bez znajomości języka w Düsseldorfie.

Stanowisko: Pracownik produkcyjny

Miasto: Düsseldorf, Niemcy

Wynagrodzenie: 1500 euro miesięcznie brutto

Opis stanowiska pracy:

  • Osoba zatrudniona będzie odpowiedzialna za odmierzanie i mieszkanie składników w celu przygotowania odpowiedniej mieszanki z suszu. Inne zadania do jakich pracownik może zostać oddelegowany to pakowanie gotowej herbaty w torebki bądź specjalne opakowania, obsługiwanie maszyn lub kontrola jakości.

Oczekiwania:

  • umiejętność pracy pod presją czasu
  • samodzielność, pracowitość, odpowiedzialność
  • dobre zorganizowanie czasu pracy
  • przykładanie się do zadań
  • dokładność
  • gotowość do przyjechania swoim autem
  • dyspozycyjność minimum na okres 3 miesięcy

Oferujemy:

  • odpłatne zamieszkanie w cenie 200 euro od singli i 300 euro od par
  • pracę na podstawie niemieckiej umowy na 3 miesiące
  • wsparcie rezydenta polskiego pochodzenia

Aplikacja:
Zgłoszenie w postaci wiadomości e-mail z załączeniem CV, zdjęcia, podstawowych informacji o sobie prosimy przesłać na adres:

  • neuearbeit@berlin.com z dopiskiem: „Praca w Niemczech na produkcji herbatek, Düsseldorf 2016″

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/dam-prace-w-niemczech-na-produkcji-herbat-bez-jezyka-dla-par-dusseldorf/

ID ogłoszenia: 871574ad435a1d2e

ilość wszystkich wyświetleń: 1020, dzisiaj: 2

4 Odpowiedzi na “Praca w Niemczech dla par bez języka na produkcji herbat od zaraz Düsseldorf”

  1. Mateusz5026 na 30 maja 2016 @ 09:42

    Witam! Mam na imię Ewa i wraz ze swoim chłopakiem Mateuszem jesteśmy zainteresowani Państwa oferta. Spełniamy wszystkie wymagania posiadamy aktualną książeczkę sanepidoską, prawo jazdy, własny samochód a także zaświadczenie o niekaralności. Jesteśmy młodzi i chętni do pracy. Możemy wyjechać od zaraz. Numer tel; Ewa 733707698 Mateusz 667308892

  2. PokusKiG na 30 maja 2016 @ 19:22

    Jestesmy malzenstwem gotowym do natychmiastowego wyjazdu do pracy- zainteresowala nas panstwa oferta pracy.Bardzo prosimy o kontakt telefoniczny z nami,bo nie mamy mozliwosci innego kontaktu. 665505038

  3. Piotr Wich na 7 czerwca 2016 @ 12:07

    Jesteśmy ż żoną zainteresowani tą ofertą pracy. prosimy o kontakt

  4. marcin6879 na 4 lipca 2016 @ 01:55

    Witam jestem zainteresowana z chłopakiem ofertą pracy prosimy o kontakt tel.534953412.Pozdrawiam.