do ustalenia

Praca w Niemczech dla par bez języka produkcja przy montażu AGD Düsseldorf

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub region: Düsseldorf
  • Opublikowany: 8 września 2014 23:02

Szukamy od zaraz par bez znajomości języka niemieckiego i doświadczenia do pracy w Niemczech. Oferta z Düsseldorfu na linii produkcyjnej przy montażu części AGD. Pracodawca zapewnia zakwaterowanie.

Stanowisko: Pracownik produkcyjny
Lokalizacja: Niemcy, Düsseldorf
Wynagrodzenie: do ustalenia
Numer referencyjny: praca na produkcji przy montażu Düsseldorf

Zadania:
– praca na linii produkcyjnej przy montowaniu sprzętu AGD (suszarki, odkurzacze)
– prace porządkowe prowadzone na stanowisku pracowniczym
– zajmowanie się pakowaniem produktów
– kontrolowanie jakości

Wymagania:
– dobre zdrowie
– wyostrzona spostrzegawczość
– sprawne, zwinne dłonie
– umiejętność pracy zespołowej
– osoba otwarta, pełna energii
– przyjazd własnym autem

Oferujemy:
– płatne miejsce zamieszkania oddalone od zakładu 8km
– zapewniamy satysfakcjonujące wynagrodzenie
– podpisanie legalnej umowy
– zatrudnienie dla par
– możliwość wyrobienia nadgodzin dodatkowo płatnych
– brak ukrytych kosztów podczas rekrutacji

Aplikacja:
Zainteresowanych zapraszamy do aplikowania poprzez maila: Beschaftigung@germanymail.com w treści prosimy wpisać numer referencyjny: „praca na produkcji przy montażu Düsseldorf”.

Źródło: http://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/praca-niemcy-przy-montazu-na-produkcji-agd-bez-jezyka-dla-par-dusseldorf/

ID ogłoszenia: 570540df3ee3cfa6

ilość wszystkich wyświetleń: 5217, dzisiaj: 1

1 odpowiedź na “Praca w Niemczech dla par bez języka produkcja przy montażu AGD Düsseldorf”

  1. dzien dobry jestesmy mloda para szukajaca pracy mamy doze doswiadczenie na tasmie produkcyjnej jestesmy bez nalogow i zawsze zdolni i gotowi do pracy to jest nasz num kontaktowy 0048881297130