1600 euro brutto

Praca w Niemczech dla par bez znajomości języka Kolonia na produkcji elementów gumowych

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub region: Kolonia
  • Opublikowany: 11 kwietnia 2016 02:51

Niemcy praca dla Polaków na produkcji elementów gumowych-dywaników samochodowych, mat wygłuszających, itp. Zatrudnienie w Kolonii dla par bez znajomości języka niemieckiego.

Stanowisko: Pracownik produkcyjny

Miejsce zatrudnienia: Kolonia, Niemcy

Wynagrodzenie: 1600 euro brutto na godzinę

Zakres zadań:

  • Prace produkcyjne w fabryce elementów z gumy – części samochodowych, mat antypoślizgowych, itp. Pracownik odpowiedzialny będzie za wyjmowanie zgrzanych elementów z maszyn produkcyjnych i kontrolowanie jakości oraz poprawki produkcyjne, polegające na usuwaniu nadmiaru materiału. Dywaniki samochodowe należy dodatkowo skompletować po 4 i zapakować.

Oczekiwania:

  • sprawność fizyczna
  • zręczność
  • umiejętność pracy w szybkim tempie
  • przykładanie się do powierzonych zadań
  • dobry wzrok
  • przywiązywanie uwagi do detali

Zapewniamy:

  • pracę dla par
  • zakwaterowanie zorganizowane odpłatnie
  • na miejscu pomoc w kwestiach urzędowych
  • umowa o pracę
  • wsparcie polskiego rezydenta
  • zdobycie doświadczenia i podnoszenie kompetencji
  • szkolenie wdrażające

Aplikacja:
Drodzy kandydaci, prosimy o przesłanie CV oraz aktualnego zdjęcia na poniżej podany adres kontaktowy:

  • neuearbeit@berlin.com z dopiskiem: „Niemcy praca na produkcji elementów gumowych, Kolonia 2016″

Prosimy o załączenie zgody na przetwarzanie danych osobowych.

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/praca-w-niemczech-kolonia-bez-znajomosci-jezyka-produkcja-elementow-gumowych/

ID ogłoszenia: 573570a286a8256c

ilość wszystkich wyświetleń: 2432, dzisiaj: 1

3 komentarze na “Praca w Niemczech dla par bez znajomości języka Kolonia na produkcji elementów gumowych”

  1. Agnieszka3290 na 13 kwietnia 2016 @ 14:10

    Witam,
    Jestem zainteresowana ofertą pracy. Dyspozycyjna od zaraz 514-488-940

  2. Siwy100krzysiu na 17 kwietnia 2016 @ 19:47

    Witam jestem zainteresowany praca wraz z dziewczyna 26 31 lat posiadam uprawnienia na wozek widlowy wraz z doswiadczeniem 7 letnim nr. Tel +4915145057238 Pozdrawiam Krzysztof

  3. dariuszbiernacki2 na 8 maja 2016 @ 04:33

    Witam jestem zainteresowany tą ofertą pracy w każdej chwili jestem gotów przyjechać. Mam 25 lat jestem bez nałogów. Jestem uczciwy i pracowity. Mój numer telefonu to + 48 605 312 003