do ustalenia

Praca w Niemczech dla par od zaraz bez znajomości języka Augsburg pakowanie kosmetyków

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub region: Augsburg
  • Opublikowany: 21 lipca 2015 01:53

Od zaraz dam pracę w Niemczech dla par w fabryce przy pakowaniu i przepakowaniu kosmetyków. Zatrudnienie w Augsburgu dla Polaków bez znajomości języka niemieckiego i doświadczenia.

Start: od zaraz

Stanowisko: Pakowacz kosmetyków

Miejsce: Augsburg, Niemcy

Zarobki: do ustalenia

Obowiązki:

  • Osoba zatrudniona będzie odpowiedzialna za przepakowanie kosmetyków.
  • Pracownik ściąga folię i wyciąga kosmetyki z opakowań tekturowych.
  • Konieczne jest naklejenie nowych etykiet na opakowania i włożenie do nowych opakowań kartonowych.

Oczekiwania:

  • zręczność
  • dbanie o estetykę wykonanej pracy
  • umiejętność pracy w zespole
  • zdolność do wykonywania pracy powtarzalnej
  • umiejętność szybkiego wdrożenia się w nowe obowiązki oraz zaaklimatyzowania się

Oferujemy:

  • satysfakcjonujące stawki godzinowe
  • zatrudnienie całkowicie legalną z ubezpieczeniem oraz odprowadzaniem składek
  • zapewnione zamieszkanie w wynajętym mieszkaniu, koszty pozostają po stronie pracownika
  • dla pracowników najlepszych przewidziane są premie
  • opieka polskojęzycznego koordynatora

Aplikacja:
Zgłoszenie z CV należy przesłać na adres:

  • ganztags-beruf@eclipso.de z dopiskiem: 001/008/15

źródło: http://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/od-zaraz-praca-niemcy-dla-par-augsburg-bez-znajomosci-jezyka-pakowanie-kosmetykow/

ID ogłoszenia: 84255ad805933b64

15 komentarzy na “Praca w Niemczech dla par od zaraz bez znajomości języka Augsburg pakowanie kosmetyków”

  1. Monika i Piotr na 22 lipca 2015 @ 19:08

    Witam,
    wraz z chłopakiem jesteśmy zainteresowani Państwa ofertą. Chcielibyśmy dowiedzieć się jaka jest stawka oraz cena mieszkania?
    Jesteśmy młodzi, energiczni i mamy już doświadczenie w pracy na produkcji.
    Czekamy na odpowiedź.
    Pozdrawiamy

  2. Kurt2594 na 23 lipca 2015 @ 09:13

    Witam
    Mam na imię Jakub jestem zainteresowany Państwa ogłoszeniem. Szukam pracy przy pakowaniu jestem energiczny i ambitny. Mam 22 lata ,posiadam prawo jazdy Kat B, aktualnie studiuje .
    Proszę o kontakt 513122598
    mail: yero22@o2.pl

  3. Witam, niestety wysłanie do Państwa e-maila w sprawie pracy nie jest możliwe. Poczta automatycznie cofa wiadomość. Jestem zainteresowana pracą, którą Państwo oferują. Znam podstawy języka niemieckiego i niestety nie mam doświadczenia na produkcji. Jestem punktualna, uczciwa i pracowita. Będę wdzięczna za jakąkolwiek odpowiedź w tej sprawie. Pozdrawiam

  4. Mateusz Szlęk na 23 lipca 2015 @ 15:41

    Witam!
    Poszukuje pracy wraz z moją dziewczyną .
    W załączniku przesyłamy nasze CV.

    Nasz numer kontaktowy +48 512 487 423

    Mamy nadzieję na kontakt z Państwa strony.

    Pozdrawiamy !
    Mateusz Szlęk i Paulina Berger

  5. Dzień dobry.
    Jestem zainteresowany współpracą
    Pozdrawiam

  6. Weronika na 25 lipca 2015 @ 15:04

    Witam! Razem z chłopakiem jesteśmy zainteresowani Państwa ogłoszeniem. Obecnie oboje studiujemy, mamy prawo jazdy kat. B jesteśmy punktualni, uczciwi i pracowici. Nasz nr kontaktowy to: +48 781170471

  7. Witam serdecz
    Dwójka osob jest zainteresowana podjęciem pracy przy opakowaniu kosmetyków. Możliwość przyjazdu do Niemiec w sierpniu. Tel kontaktowy do nas 518364607

  8. Elżbieta i katarzyna na 26 lipca 2015 @ 08:28

    Jesteśmy zainteresowane pracą w Niemczech. Jeśli można wiedzieć jaka jest stawka godzinowa. Znam podstawy j. niemieckiego ( A.2), z zawodu jestem kosmetyczką, jeśli to ma znaczenie w pracy przy kosmetykach. Jesteśmy uczciwe i pracowite. Posiadam prawo jazdy kat.B

  9. Witam jestem z kolegom chętni do pracy od zaras możemy przyjechać własnym samochodem w każdej hwila dzekuje 660744645

  10. Wenesa Rolińska na 27 lipca 2015 @ 19:00

    Prosze o kontakt wraz z chłopakiem jesteśmy zainteresowani

  11. Wenesa Rolińska na 27 lipca 2015 @ 19:15

    Prosze o kontakt na emila weneska1994@o2.pl
    Wraz z chłopakiem jestesmyu zainteresowni

  12. Witam ! Jestem zainteresowana pracą przy pakowaniu kosmetyków jestem energiczną ,pracowitą osobą mam 45 lat .Proszę o odpowiedź. Pozdrawiam

  13. SandraSz na 28 lipca 2015 @ 13:13

    Witam
    Wraz z koleżanką jesteśmy zainteresowani oferta pracy. Możliwość wyjazdu od 2 sierpnia.
    Pozdrawiam

  14. Witam, jesteśmy bardzo zainteresowani Państwa ofertą, jak i przygotowani na wyjazd od zaraz. Proszę o kontakt pod numerem 730785868

  15. Anna i Roman na 29 lipca 2015 @ 22:28

    0049 1765 912 7129 . Witamy prosimy o kontakt bo maila nie idzie wyslac (chyba ze tylko nam )