1580 euro brutto/mc

Praca w Niemczech Drezno od zaraz bez znajomości języka pakowanie lodów i mrożonek

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub region: Drezno
  • Opublikowany: 18 kwietnia 2016 01:20

Producent mrożonek i lodów z Drezna zatrudni Polaków do pakowania wyrobów przy taśmie produkcyjnej. Oferta pracy w Niemczech od zaraz bez znajomości języka niemieckiego.

Stanowisko: Pakowacz

Lokalizacja: Drezno, Niemcy

Wynagrodzenie: 1580 euro brutto miesięcznie

Zakres zadań:

  • Pracownik sprawuje ostateczną, wizualną kontrolę jakości opakowań i wyrobów. Obowiązkiem będzie pakowanie lodów lub mrożonek do kartonów na linii produkcyjnej. Przygotowane kartony trzeba położyć na paletach.

Wymagania:

  • mile widziane doświadczenie w pracy na produkcji w branży spożywczej
  • dużą zaletą jest znajomość zasad BHP
  • brak problemów ze zdrowiem
  • dobra kondycja
  • jeżeli zajdzie taka konieczność to wymagamy możliwości pracy w godzinach nadliczbowych
  • umiejętność pracy w grupie
  • zręczność

Oferujemy:

  • odzież roboczą
  • wynagrodzenie w postaci stałej pensji plus możliwości otrzymywania premii i dodatków
  • zorganizowane zamieszkanie w cenie 150 euro miesięcznie
  • początkowo umowa tymczasowa
  • osobom które się sprawdzą zapewnimy stałe zatrudnienie

Aplikacja:
Prosimy o przesłanie zgłoszenia z załączeniem CV na poniżej podany adres kontaktowy:

  • einfach-losungen@germanymail.com

W nagłówku wiadomości prosimy wpisać: Niemcy praca przy pakowaniu lodów, Drezno. Imię, nazwisko”

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/od-zaraz-praca-niemcy-bez-znajomosci-jezyka-pakowanie-mrozoneklodow-drezno/

ID ogłoszenia: 7257122ddee8a31

ilość wszystkich wyświetleń: 2163, dzisiaj: 1

3 komentarze na “Praca w Niemczech Drezno od zaraz bez znajomości języka pakowanie lodów i mrożonek”

  1. MARCIN1480 na 20 kwietnia 2016 @ 13:16

    jestem zainteresowany tą ofertą pracy mój kontakt +48663308857 wysłałem meila do do państwa prosze o odpowiedz

  2. Witam jestem zainteresowany pracą ! Pracowałem już jako komisjoner wmkilku firmach oraz mam uprawnienia na wózki widłowe którymi jeździłem w Niemczech obecnie pracuje w Bad hersweld ale szukam czegoś bliżej domu .661170885 pozdrawiam

  3. dariuszbiernacki2 na 8 maja 2016 @ 04:21

    Witam jestem zainteresowany tą ofertą pracy w każdej chwili jestem gotów przyjechać. Mam 25 lat jestem bez nałogów. Jestem uczciwy i pracowity. Mój numer telefonu to + 48 605 312 003