1750 euro brutto/mc

Praca w Niemczech od zaraz produkcja AGD bez znajomości języka Duisburg 2017

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub region: Duisburg
  • Opublikowany: 2 marca 2017 01:48

Oferujemy zatrudnienie w Duisburgu dla Polaków bez znajomości języka. Ogłoszenie pracy w Niemczech od zaraz na produkcji przy montażu sprzętu AGD. Zakwaterowanie zapewnione jest na miejscu odpłatnie.

Stanowisko: Pracownik na produkcji
Start: od zaraz
Miasto: Duisburg, Niemcy
Zarobki: 1750 euro brutto miesięcznie

Opis stanowiska pracy:

  • pracownik będzie odpowiedzialny za wykonywanie pracy manualnej, polegającej na łączeniu elementów na jednym z etapów produkcyjnych sprzętu AGD
  • zadania są powtarzalne a żeby je odpowiednio wykonywać, osoba zatrudniona będzie korzystać z różnego rodzaju narzędzi

Oczekiwania:

  • gotowość do podjęcia pracy w Niemczech od zaraz
  • wytrzymałość
  • zdolności manualne
  • dobre zdrowie
  • brak problemów z wykonywaniem pracy powtarzalnej i monotonnej

Zapewniamy:

  • udział w bezpłatnym kursie języka niemieckiego
  • możliwość pracy zmianowej
  • wprowadzenie w obowiązki
  • atrakcyjne dodatki do wynagrodzenia podstawowego
  • możliwość pracy w godzinach nadliczbowych
  • zakwaterowanie zapewnione odpłatnie

Aplikacja:

Osoby zainteresowane powyższą ofertą, prosimy o wysyłanie zgłoszeń z załączeniem CV na adres:

  • Leiharbeiter@solution4u.com z dopiskiem w nagłówku: produkcja-agd/03/17

źródło: http://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/bez-znajomosci-jezyka-niemcy-praca-od-zaraz-na-produkcji-agd-duisburg/

ID ogłoszenia: 63458b616c39d6db

ilość wszystkich wyświetleń: 2275, dzisiaj: 1

2 komentarze na “Praca w Niemczech od zaraz produkcja AGD bez znajomości języka Duisburg 2017”

  1. Justynapeters na 12 marca 2017 @ 23:21

    Jestem zainteresowana praca justynapeters@wp.pl lub 516514322

  2. pilot201 na 17 marca 2017 @ 07:56

    jestem zainteresowany pracą kontakt 607799261 lub pilot201@wp.pl