od 1720 euro brutto/mc

Praca w Niemczech od lutego 2017 dla par bez znajomości języka pakowanie przekąsek Monachium

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub region: Monachium
  • Data rozpoczęcia pracy: od lutego 2017
  • Opublikowany: 2 lutego 2017 01:58

Zatrudnimy chętnych do pracy w Niemczech przy pakowaniu słonych przekąsek. Zatrudnienie w Monachium od lutego 2017 dla par bez znajomości języka niemieckiego.

Stanowisko: Pakowacz słonych przekąsek
Lokalizacja: Monachium, Niemcy
Wynagrodzenie: od 1720 euro brutto miesięcznie dla osób bez znajomości języka
Termin: od lutego 2017

Zakres zadań:

  • pracownik będzie zajmował się przeprowadzaniem kontroli jakości
  • do obowiązków należy również pakowanie produktu gotowego
  • pracę wykonuje się stojąc, przy taśmie produkcyjnej

Opis stanowiska pracy:

  • możliwość podjęcia długotrwałej pracy w Niemczech
  • atutem będzie posiadanie doświadczenia
  • spostrzegawczość
  • umiejętność pracy w szybkim tempie
  • sumienność
  • rzetelność
  • mile widziana znajomość zasad BHP do pracy z żywnością

Zapewniamy:

  • wyższe zarobki dla osób z językiem niemieckim – pracodawca daje dodatkowo 180 euro miesięcznie
  • zatrudnienie na 3 miesiące próbne z możliwością przedłużenia
  • odpłatne zakwaterowanie w cenie 300 euro dla par i 200 euro od osoby
  • pościel
  • pracę od lutego 2017

Aplikacja:

Drodzy zainteresowani, zapraszamy do wysyłania zgłoszeń na adres:

Beschaftigung@germanymail.com z dopiskiem: „Pakowanie przekąsek od lutego 2017, Monachium”

źródło: http://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/bez-jezyka-oferta-pracy-w-niemczech-dla-par-od-lutego-2017-pakowanie-przekasek-monachium/

ID ogłoszenia: 1095890bfce15eaf

5 komentarzy na “Praca w Niemczech od lutego 2017 dla par bez znajomości języka pakowanie przekąsek Monachium”

  1. Witam,
    Wraz z partnerem jestem zainteresowana oferta pracy.
    Na podany email wysłałam CV.
    kontakt; Aneta 510544977,Grzegorz 881521134

    Pozdrawiam
    Aneta

  2. Proszę o kontakt na numer 516-972-233 Dominika

  3. Switlana---- na 8 lutego 2017 @ 14:29

    Jestem zainteresowana . Prosze o kontakt 794627023.

  4. lidiaitomek na 9 lutego 2017 @ 16:01

    Witam.
    Wraz z mężem jesteśmy zainteresowani. Prosimy o kontakt.
    Lidia 605 341 738 Tomasz 667 147 166

  5. Witam jestesmy zainteresowani oferta dla par prosimy o kontakt tel 576108454 lub 720858199 pozd