1600 euro brutto

Praca w Niemczech od zaraz bez znajomości języka Berlin produkcja opakowań

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub region: Berlin
  • Zakwaterowanie: Pomoc przy znalezieniu zakwaterowania
  • Opublikowany: 29 czerwca 2016 00:15

Atrakcyjna oferta pracy w Niemczech na produkcji opakowań kartonowych dla chętnych bez znajomości języka niemieckiego. Ogłoszenie z Berlina do podjęcia od zaraz. Pracodawca pomaga w znalezieniu zakwaterowania.

Stanowisko: Pracownik produkcyjny

Wynagrodzenie miesięczne: 1600 euro brutto

Termin: od zaraz

Liczba miejsc do obsadzenia: 2

Lokalizacja: Berlin, Niemcy

Opis zadań:

  • zadania manualne polegające na składaniu, sklejaniu i poprawianiu niedoróbek produkcyjnych
  • kontrola jakości
  • pomoc w bieżących zadaniach
  • inne zadania zlecone przez przełożonego

Oczekiwania:

  • zręczność
  • dyspozycyjność od zaraz
  • zdolność do pracy zespołowej
  • atutem będzie doświadczenie zdobyte w pracy na analogicznym stanowisku
  • komunikatywność
  • samodyscyplina, odpowiedzialność
  • zdolności adaptacyjne

Zapewniamy:

  • pracę od zaraz
  • atrakcyjny pakiet motywacyjny – liczne dodatki, urlop
  • pomoc w znalezieniu zakwaterowania na miejscu
  • możliwość korzystania z tańszego baru pracowniczego

Aplikacja:

Drodzy kandydaci, prosimy o przesłanie do nas wiadomości e-mail z załączeniem dokumentów aplikacyjnych i zatytułowanej odpowiednio: „Niemcy praca produkcji opakowań, Berlin” należy przesłać na podany poniżej adres:

  • Beschaftigung@germanymail.com

źródło: http://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/bez-jezyka-od-zaraz-ogloszenie-pracy-w-niemczech-produkcja-opakowan-berlin/

ID ogłoszenia: 1285772536e20679

ilość wszystkich wyświetleń: 2121, dzisiaj: 1

4 komentarze na “Praca w Niemczech od zaraz bez znajomości języka Berlin produkcja opakowań”

  1. Witam.
    Jestem zainteresowany Państwa ogłoszeniem.
    Przesyłam na e-mail CV.
    Telefon = 789 215 679

    Pozdrawiam

  2. Bartosz Karczmarczyk na 1 lipca 2016 @ 12:10

    WITAM WRAZ Z KOLEGĄ JESTESMY ZAINTERESOWANI PANSTWA OFERTA PRACY
    mój email to karbartosz199898@wp.pl nr kontaktowy +48 883 633 149

  3. marcin6879 na 4 lipca 2016 @ 20:43

    Witam jestem zainteresowany z dziewczyna oferta pracy prosimy o kontakt tel.534953412.Pozdrawiam.

  4. 8pasanger na 4 lipca 2016 @ 21:41

    Witam jestem zainteresowany ogłoszeniem proszę o telefon na nr 799 156 907 (komórka w Polsce)lub e-mail praca7991@gmail.com Pozdrawiam wkrótce napiszę e-mail do Państwa tak jak w ogłoszeniu jest podane.