9,20 euro brutto/h

Praca w Niemczech od zaraz bez znajomości języka Hamburg pakowanie kosmetyków

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub region: Hamburg
  • Opublikowany: 4 lutego 2016 01:10

Ogłoszenie pracy w Niemczech od zaraz dla Polaków bez znajomości języka niemieckiego do pakowania i przepakowania perfum. Zatrudnienie w Hamburgu na podstawie 3 miesięcznej umowy tymczasowej.

Stanowisko: Pakowacz kosmetyków

Start: od zaraz

Czas trwania umowy: 3 miesiące

Lokalizacja: Hamburg

Zarobki: 9,20 euro brutto na godzinę

Zakres obowiązków:

  • Osoba zatrudniona rozpakowuje zestawy promocyjne kosmetyków, które nie zostały kupione w okresie świątecznym i pakuje je w nowe kartonowe opakowania. Obowiązkiem będzie odpowiednie oklejenie nowym pudełek i zafoliowanie.

Oczekiwania:

  • szybkie tempo pracy
  • odpowiedzialne podejście do zadań
  • dyspozycyjność od zaraz na okres 3 miesięcy
  • zdolności manualne
  • spostrzegawczość

Zapewniamy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • w cenie 150 euro miesięcznie możemy zorganizować zamieszkanie w dobrych warunkach
  • umowa tymczasowa na 3 miesiące
  • możliwość zdobycia kontaktów i innych wyjazdów w późniejszym czasie

Aplikacja:
Zgłoszenia zatytułowane: “pakowaniekosmetykow02/16” należy przesłać drogą elektroniczną na adres:
dringende@europe.com

W wiadomości prosimy załączyć CV oraz zdjęcie.

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/ogloszenie-pracy-w-niemczech-pakowanie-kosmetykow-bez-jezyka-hamburg/

ID ogłoszenia: 65056b112af2c231

2 komentarze na “Praca w Niemczech od zaraz bez znajomości języka Hamburg pakowanie kosmetyków”

  1. Witam jestem zainteresowany wyjazdem od zaraz mój tel. 669814244.Posiadam doświadczenie na podobnym stanowisku 🙂

  2. Marcin97 na 8 lutego 2016 @ 12:15

    Witam jestem zainteresowany tą ofertą mój nr tel 666290398. Pozdrawiam