9,50 euro brutto/h

Praca w Niemczech od zaraz bez znajomości języka Hamburg produkcja czekolady

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub region: Hamburg
  • Zakwaterowanie: Pomoc przy znalezieniu zakwaterowania
  • Opublikowany: 7 grudnia 2015 02:25

Fabryka czekolady z siedzibą w Hamburgu zatrudni od zaraz Polaków bez znajomości języka niemieckiego na produkcję. Ogłoszenie pracy w Niemczech przy pakowaniu i kontroli jakości.

Stanowisko: Pracownik produkcyjny

Lokalizacja: Hamburg

Wynagrodzenie: 9,50 euro brutto/h

Start: od zaraz

Obowiązki:

  • pracownik w pierwszych dniach pracy przechodzi skrupulatne szkolenie wprowadzające po którym manager samodzielnie przydziela obowiązki zgodnie z predyspozycjami
  • stanowiska do obsadzenia to między innymi kontroler jakości, pracownik do obsługi maszyn czy pakowacz i pomocnik

Oczekiwania:

  • przykładanie się do powierzonych obowiązków
  • bardzo sprawne zorganizowanie
  • mile widziana możliwość przyjazdu swoim autem
  • atutem będzie posiadanie doświadczenia w podobnej pracy
  • wdrożenie w obowiązki
  • pracowitość
  • umiejętność radzenia sobie w sytuacjach stresowych

Zapewniamy:

  • wsparcie na miejscu zapewnione przez polskojęzycznego koordynatora
  • zatrudnienie do świąt z możliwością zatrudnienia na stałe po nowym roku
  • legalna umowa o pracę na warunkach niemieckich
  • zapewnione ubezpieczenie pracownicze

Aplikacja:
Zgłoszenie z załączeniem dokumentów aplikacyjnych prosimy przesłać na adres:

  • dringende@europe.com z dopiskiem: produkcjaczekolady/12/15

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/od-zaraz-praca-niemcy-bez-znajomosci-jezyka-na-produkcji-czekolady-hamburg/

ID ogłoszenia: 2965661ff29b7c0d

ilość wszystkich wyświetleń: 1108, dzisiaj: 1

4 Odpowiedzi na “Praca w Niemczech od zaraz bez znajomości języka Hamburg produkcja czekolady”

  1. witam jestem zainteresowana oferta pracy +48 733 836 310

  2. katarzyna.justyna na 9 grudnia 2015 @ 00:57

    Witam. Ja z koleżanką jesteśmy bardzo zainteresowane waszą ofertą pracy
    CV wysłałam drogą mailową.
    Proszę o kontakt:
    tel.+48 795 043 790
    e-mail justynka115l@gmail.com
    Pozdrawiam.

  3. vladimir wr na 9 grudnia 2015 @ 12:28

    Witam, jestemy zainteresowany oferta pracy.
    Tel. +48 575 354 334
    e-mail – power_1993@mail.ua

  4. Witam prosiła bym o więcej informacji PARA ja 26 chłopak 24 znamy niemiecki i angielski posiadamy własne auto jesteśmy niezależni i gotowi na pełny wymiar godzin oraz dyspozycyjność do pracy od zaraz ! również okres świąteczny prosimy o kontakt pod numerem tel +31 684799180