do uzgodnienia

Praca w Niemczech od zaraz Dortmund bez języka na produkcji rowerów

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub region: Dortmund
  • Opublikowany: 3 września 2015 21:40

Producent rowerów z Dortmundu prowadzi nabór pracowników. Oferta pracy w Niemczech dla Polaków bez znajomości języka niemieckiego od zaraz przy montażu części.

Stanowisko: Pracownik na produkcji rowerów

Miejsce zatrudnienia: Dortmund

Zarobki: do ustalenia

Termin: od zaraz

Opis stanowiska:

  • Osoba zatrudniona będzie odpowiedzialna za manualne prace na produkcji rowerów.
  • Pracownik samodzielnie kompletuje elementy i składa – czasem zadaniem będzie montaż wyłącznie poszczególnych elementów.
  • Do zadań należeć będzie kontrola jakości elementów.

Oczekiwania:

  • zręczność, spryt, zwinność
  • dokładność, skrupulatność
  • obowiązkowość
  • posiadanie aktualnego zaświadczenia o niekaralności
  • możliwość podjęcia pracy od zaraz
  • znajomość języka niemieckiego nie jest wymagana
  • gotowość do podjęcia pracy zmianowej

Oferujemy:

  • możliwość podnoszenia kwalifikacji i zdobycia nowego doświadczenia
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • udział w programie lojalnościowym oferującym zniżki na różne usługi
  • pracę od zaraz
  • umowę o pracę zgodną z niemieckim prawem pracy
  • najlepsi pracownicy będą mogli przejść na stałą umowę

Aplikacja:
Osoby zainteresowane proszone są o przesłanie wiadomości kontaktowej na adres: neuearbeit@berlin.com z dopiskiem: „Produkcja rowerów, Dortmund, Imię i nazwisko″

W wiadomości należy załączyć aktualne CV oraz zdjęcie.

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/bez-znajomosci-jezyka-dam-praca-niemcy-na-produkcji-rowerow-od-zaraz-dortmund/

ID ogłoszenia: 14855e6f2c151ae2

ilość wszystkich wyświetleń: 942, dzisiaj: 2