Witaj, gość! [ Zarejestruj się | Zaloguj sięRSS Feed

 

9.49

Praca w Niemczech od zaraz jako magazynier bez znajomości języka niemieckiego, Hanower

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub region: Hanower
  • Znajomość języka: Bez znajomości języka
  • Opublikowany: 7 czerwca 2018 01:13
  • Wygasa: Ogłoszenie wygasło
Praca w Niemczech od zaraz jako magazynier bez znajomości języka niemieckiego, Hanower

Opis

Agencja zatrudnienia poszukuje od zaraz magazynierów do podjęcia pracy w Niemczech. Oferta z Hanoweru bez znajomości języka przy kompletowaniu, pakowaniu zamówień.

Mondi Polska od 2002 roku oferuje pracę na terenie Niemiec (nr lic 7268).

Każdy z 22 oddziałów, które posiadamy w Polsce oraz Niemczech, dokłada codzienne starania, aby dostarczyć najlepszą opiekę dla naszych pracowników za granicą.

Aktualnie poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

Magazynier bez j. niemieckiego – pikowanie/pakowanie – okolice Hanower

Miejsce pracy: Niemcy, okolice Hanoweru

Firma:

Oferujemy pracę w dynamicznie rozwijającej się i wiodącej na niemieckim rynku firmie, specjalizującej się w internetowej sprzedaży mebli i elementów wyposażenia wnętrz, oferującej szeroki asortyment swoich produktów, dzięki czemu cieszy się pozytywną opinią wśród osób korzystających z usług. W związku z rozwojem Firmy, poszukujemy Pracowników do centrum dystrybucji w miejscowości Walsrode (około 70 km od Hanoweru).

Zakres zadań:

Codzienne obowiązki naszych Pracowników obejmują komisjonowanie (order-picking) towaru za pomocą skanera ręcznego, pakowanie zamówień oraz ręczne załadowywanie i rozładowywanie towarów. Praca oparta jest na systemie 2-zmianowym w pełni zautomatyzowanym magazynie.

W celu zapewnienia komfortu pracy Firma gwarantuje Pracownikom różnorodność w zakresie obejmowanych stanowisk, aby uniknąć codziennej monotonii.

Wymagamy od Ciebie tylko:

Dyspozycyjność – wyjazd od zaraz!
Motywacji do pracy w dłuższej perspektywie na terenie Niemiec – gwarantujemy stały kontrakt!
Posiadania swojego auta na wyjazd będzie dużym atutem – Kandydaci spełniający ten warunek będą brani pod uwagę w pierwszej kolejności,

Firma nie wymaga znajomości języka niemieckiego!

Naszym Pracownikom zapewniamy:

Oferujemy stawkę godzinową 9,49 €/h brutto i dietę dzienną 9 € netto.
Zatrudnienie na niemieckiej umowie o pracę na czas nieokreślony (z wszystkimi niemieckimi świadczeniami socjalnymi), gdyż stawiamy wraz z naszymi Klientami na długofalowość współpracy z naszymi pracownikami,
Umowa podpisana jeszcze przed wyjazdem,
Jasne warunki zatrudnienia oraz wynagrodzenia, terminowe przelewy, możliwe zaliczki,
Zakwaterowanie zarezerwowane przez Firmę,
Opiekę Konsultanta firmy gotowego do pomocy w dopełnieniu formalności związanych z podjęciem pracy na terenie Niemiec (dokumentacja, kontakt z urzędami itp.)

WAŻNE: Osoby, które sprawdzą się na powyższym stanowisku będą miały możliwość uzyskania bezpośredniego zatrudnienia w Firmie!

Prześlij swoją aplikację na adres praca@mondi-polska.pl a my oddzwonimy do Ciebie i przedstawimy szczegóły oferty. Możesz zostawić też kontakt do siebie pod numerem tel.

+ 48 500 456 300.

Nie czekaj i już dziś porozmawiaj z nami!

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust. nr 133 poz.883. Zostałem poinformowany/poinformowana, iż mogę wycofać zgodę w dowolnym momencie, a jej wycofanie jest równie łatwe jak jej wyrażenie. ”

     

ID ogłoszenia: 4435b178f1ab8b82

Linki sponsorowane

Zostaw odpowiedź

Musisz być zalogowany aby dodać komentarz.

Aby skontaktować się z autorem ogłoszenia, wypełnij poniższy formularz.