1950-2350 brutto/mc

Praca w Niemczech od zaraz na magazynie obuwia dla par bez języka Hamburg 2022

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub region: Hamburg
  • Długość umowy: 3 miesiące z opcją przedłużenia
  • Opublikowany: 18 stycznia 2022 00:10

Hurtownia z Hamburga potrzebuje od zaraz magazynierów do pracy w Niemczech. Zatrudnienie dla par bez znajomości języka na magazynie obuwia. Zakwaterowanie będzie organizował pracodawca odpłatnie.

Stanowisko: magazynier.

Lokalizacja: Hamburg.

Wynagrodzenie: 1950 – 2350 € brutto na mc.

Start:  od zaraz.

Liczba miejsc: 10.

Zadania na stanowisku:

  • wykonywanie bieżących prac na magazynie obuwia;
  • zbieranie zamówień;
  • pakowanie towarów oraz ich zabezpieczanie;
  • kontrolowanie jakości dostaw, rozładowywanie oraz rozmieszczanie na magazynie;
  • obsługa sprzętów i urządzeń magazynowych;
  • wykonywanie innych prac zleconych przez przełożonego.

Wymagania:

  • solidność;
  • dyspozycyjność od zaraz;
  • mile widziane doświadczenia;
  • wielozadaniowość;
  • zaangażowane wykonywanie zadań;
  • zdolność do pracy w grupie;
  • doskonała organizacja czasu pracy.

Oferujemy:

  • zatrudnienie na pełny etat;
  • pomoc przy załatwianiu spraw urzędowych;
  • szkolenie pracownicze;
  • wsparcie w zaaklimatyzowaniu się na miejscu;
  • pomoc polskiego rezydenta;
  • niemiecką umowę na 3 miesiące z możliwością jej przedłużenia;
  • stałą pracę dla najlepszych pracowników.

Aplikacja:

CV ze zdjęciem, zgodą na przetwarzanie danych osobowych oraz z realnym terminem dyspozycyjności należy wysyłać na adres e-mail:

nutzliche-arbeit@workmail.com z podaniem numeru referencyjnego: Nr ref. mg/a4/01/22

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/dla-par-niemcy-praca-od-zaraz-bez-znajomosci-jezyka-na-magazynie-obuwia-w-hamburgu/

ID ogłoszenia: 37661e59b3bdf05c