11,84/h brutto + mieszkanie

Praca w Niemczech od zaraz na produkcji kanapek bez znajomości języka Hanower

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub region: Hanower
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 8 listopada 2018 00:26
  • Wygasa: 8 dni, 15 godzin

Aktualnie poszukujemy osób bez znajomości języka i doświadczenia do pracy w Niemczech. Zatrudnienie od zaraz w Hanowerze na produkcji kanapek przy obsłudze maszyn i pakowaniu.

Stanowisko: Pracownik produkcji kanapek

Miejscowość: Hanower, Niemcy

Stawka godzinowa: 11,84 euro brutto na godzinę pracy

Termin: od zaraz

Obowiązki:

  • pracownik będzie odpowiedzialny za obsługiwanie maszyny do krojenia oraz wagi
  • do zadań należeć będzie układanie składników, pakowanie produktu gotowego i dbanie o jak najwyższą jakość
  • wykonywanie prac porządkowych

Oczekiwania:

  • pełna punktualność
  • posiadanie aktualnych badań do pracy z żywnością z sanepidu
  • samodzielność
  • zdolność do pracy w zespole
  • zdyscyplinowanie, odpowiedzialność

Zapewniamy:

  • opieka polskiego koordynatora
  • atrakcyjną pensję wypłacaną terminowo
  • zatrudnienie na 3 miesiące
  • niemiecką umowę o pracę wraz z ubezpieczeniem
  • wdrożenie w obowiązki i szkolenie z zakresu BHP i obsługi maszyn produkcyjnych
  • dostępność od zaraz
  • dla najlepszych pracowników możliwość przedłużenia okresu zatrudnienia
  • pracę na pełny etat
  • dodatki do wynagrodzenia podstawowego

Aplikacja:
Szanowni kandydaci, prosimy o przesłanie wiadomości e-mail z załączeniem aktualnego CV na adres:

  • Leiharbeiter-gmbh@solution4u.com z dopiskiem w tytule: produkcja-kanapek-wrapów/11/18

źródło: https://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/od-zaraz-dam-prace-w-niemczech-bez-znajomosci-jezyka-na-produkcji-kanapek-hanower/

ID ogłoszenia: 8695be31f7f478d5

ilość wszystkich wyświetleń: 58, dzisiaj: 1