2400-3200 € brutto/mc

Praca w Niemczech od zaraz na produkcji sprzętu AGD bez języka fabryka Monachium

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub region: Monachium
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Długość umowy: czas nieokreślony
  • Opublikowany: 2 lutego 2021 04:29

Na linii produkcyjnej potrzebne od zaraz osoby do pracy w Niemczech. Zatrudnienie w fabryce z Monachium bez znajomości języka przy produkcji sprzętu AGD. Zakwaterowanie zapewnia pracodawca odpłatnie.

Stanowisko: pracownik produkcji.

Lokalizacja: Monachium.

Wynagrodzenie: 2400 – 3200 € brutto na mc w zależności od kwalifikacji i znajomości języka.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: 5.

Zadania na stanowisku:

  • zatrudnienie przy linii produkcyjnej, gdzie zadaniem będzie montowanie poszczególnych komponentów sprzętu AGD, np. pralek, lodówek oraz zmywarek – praca odbywa się z wykorzystaniem elektronarzędzi (przeważnie wkrętaków).

Wymagania:

  • zaletą będzie znajomość języka niemieckiego;
  • mile widziane będzie doświadczenie na montażu albo przy produkcji;
  • chęć podjęcia pracy na dłużej;
  • zdolność do pracy pod presją czasu;
  • szybkie tempo pracy;
  • szczegółowość;
  • dokładne wykonywanie zadań.

Oferujemy:

  • legalną pracę;
  • zatrudnienie również bez znajomości języka i doświadczenia;
  • bardzo dobre wynagrodzenie + bonusy;
  • zakwaterowanie na pierwsze miesiące w cenie 200 – 250 € na mc od osoby;
  • wsparcie przy załatwianiu formalności.

Aplikacja:

Zgłoszenia grupowe należy wysyłać w jednej wiadomości. W zgłoszeniu należy podać informację o dyspozycyjności, znajomości języka i doświadczeniu.

CV w języku polskim oraz niemieckim wraz z aktualnym zdjęciem prosimy kierować na adres e-mail: work4you.munchen@gmail.com z dopiskiem: Produkcja AGD Monachium, imię i nazwisko

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/od-zaraz-praca-w-niemczech-bez-jezyka-na-produkcj-sprzetu-agd-w-fabryce-z-monachium-2021/

ID ogłoszenia: 64860181973565aa